Kreslení pravou mozkovou hemisférou – tužka I. kolo

Od dětství nám ve škole vkládají do hlavy, že kreslení je dovednost, na kterou buď máte vlohy anebo nikoli. Těch pár „obdařených jedinců“ zvláštním darem si výtvarnou výchovu užívá, ale většina dětí při hodinách trpí či trpěla. A přitom schopnost krásně kreslit, má v sobě každý.  


Na dvoudenním kurzu kreslení se o tom snadno přesvědčíte a důkazem Vám budou Vaše vlastní krásné obrázky, které si odnesete domů.


Nejčastěji na kurzech slýcháváme větu: „Možná, že naučíte kreslit každého, ale mě opravdu ne“. Nejste vůbec jediní, kdo si toto myslíte, ale věřte nebo nevěřte, právě pro Vás je kurz jako stvořený.


Pokud již ale zkušenosti s kreslením máte a rádi byste se naučili něčemu novému a posunuli se zase o kousek dál, bude i pro Vás kurz velkým přínosem.


Náš mozek v sobě ukrývá neuvěřitelné možnosti. Pochopení toho, jak pracuje a vnímá naše levá či pravá polovina mozku a pomocí několika jednoduchých cvičení, Vás dovedeme k tomu, že kreslení se pro Vás stane krásnou relaxací. Objevíte v sobě doposud skryté schopnosti, prožijete pěkný víkend v kolektivu příjemných lidí a poznáte více sami sebe.


Na tomto kurzu se věnujeme kresbě tužkou, ke kreslení používáme především papírové předlohy a celý kurz zakončíme portrétem slavné osobnosti podle fotografie. Po dohodě je možné přinést si s sebou vlastní foto či fotografii někoho z rodiny ve formátu A4 s velkými detaily