fbpx

Pojď pracovat k nám!

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozice:

lektor kresby, malby a osobního rozvoje

Hledáme kreativní osobu se schopností kreslit, malovat a svým plnohodnotným životem inspirovat okolí.

Kolegy na této pozici si vybíráme nejen podle znalostí ve svém, ale také podle osobnosti, jaké má zájemce motivace a zda má v sobě jiskru, která dokáže rozžehnout dřímající umělecké dítě účastníka kurzu, který touží po změně. 

Očekáváme, že kreslit a malovat umíš ve všech základních technikách jako je tužka, pastel, rudka, akryl, akvarel a perspektiva i anatomie jsou ti vlastní. Hledáme také lektory na olej, ilustraci, módu a fashion, design, IpadPro a Pencil, sketching a jakékoli jiné výtvarné techniky.

Čeká tě důkladné zaškolení našeho didaktického systému a způsobu výuky.

Požadujeme:

lektorování 3 víkendy v měsíci, za víkend 18 hodin výuky
• reálnou kresby, portrétování, zátiší, apod. máš v malíčku
komunikační schopnost a výrazná osobnost
• otevřenost a přátelské vystupování
• absolutní spolehlivost jsi zodpovědná/ý za chod kurzu
• kurzy se konají na různých místech ČR – doprava je proplácena, stejně tak ubytování. Je však třeba disponovat vlastním vozem.

Nabízíme:

• nástupní odměna  4 000 Kč/víkend
• průběžné navyšování odměny (500  Kč za každý půl rok do max. 6000 Kč/víkend)
• hradíme veškeré náklady na ubytování a cestovné + 300 Kč příspěvek na stravu
• odměny + motivační programy
• zdarma absolvování všech kurzů, které pořádá náš ateliér
• práce na živnostenský list nebo na dohodu

Pokud jsi absolvent jakékoli umělecké školy, je potřeba, abys byl/a otevřen/a odlišnému přístupu výuky než v akademické rovině. Nebráníme se ani spolupráci se samoukem, pakliže kresba a malba jsou neoddělitelnou součástí tvého života.

Jsme výtvarný ateliér, pořádající víkendové kurzy kresby a malby po celé České republice. Proto potřebujeme, abys byl/a aktivním řidičem s vlastním vozem, abys byl/a člověk schopný samostatného uvažování, zvládal/a organizaci na místě kurzů a abys neměl/a problém s komunikací ve větších skupinách.

Hledáme někoho, kdo se mezi lidmi cítí jako ryba ve vodě, je schopen intuitivního a empatického chování. My vnímáme naši schopnost kreslit, malovat a jakkoli tvořit jako dar, který si nenecháváme pro sebe, ale s radostí jej předáváme dál.

Pokud cítíš, že tahle nabídka práce čeká právě na tebe, pošli nám motivační dopis, přilož alespoň 5 fotografií realistických výkresů a maleb a CV. Uveď, zda jsi aktivním řidičem a vlastníš vůz. Bez těchto náležitostí bohužel nemůžeme s nabídkami dále pracovat.

Asistent lektora kresby a malby

Hledáme posily do našeho týmu na asistenci lektorům při výuce kresby a malby.

Požadujeme:

asistování 2-3 víkendy v měsíci, za víkend 18 hodin výuky
• zkušenosti s reálnou kresbou, portrétování, zátiší, apod.
komunikační schopnost
• otevřenost a přátelské vystupování
spolehlivost
• kurzy se konají na různých místech ČR – doprava je proplácena, stejně tak ubytování

* V případě zájmu nám prosím zašli životopis s fotografií, motivačním dopisem a s ukázkami z reálné kresby.

Nabízíme:

• nástupní odměna 2000 Kč/víkend + 300 Kč příspěvek na stravu
• hradíme veškeré ubytování a cestovné
zajímavou práci, která tě posune dále v osobnostním rozvoji
• zdarma absolvování 1-7 kurzů, které pořádá náš atelier. (Odměna v závislosti na délce spolupráce.)
• práce na živnostenský list nebo dohodu

Navíc ze šikovných asistentů velmi rádi děláme hlavní lektory, takže je u nás možnost profesního růstu. Na hlavního lektora však musíš splnit naše nejnáročnější požadavky, jak co se týče výtvarných schopností, tak po lidské a osobnostní stránce. Hlavní lektor má zodpovědnost za celý kurz, prochází náročným zaškolováním a v tomto případě pozice je nutnost vlastního auta podmínkou. Pokud se cítíš spíš na roli hlavního lektora, pošli nám tuto informaci. Pokud tvé obrázky budou vypovídat o potřebné kvalifikaci, rádi tě pozveme na osobní pohovor. Určitě přilož informaci o všech výtvarných technikách, ve kterých bys nám byl(a) přínosem (příklad: reálná kresba, tužka, uhel, rudka, pastel, akryl, olej, akvarel, ilustrace, móda a fashion, design, IpadPro a Pencil, sketching a jakékoli jiné výtvarné techniky.) Uvítáme, pokud máš zájem také o svůj osobní růst a trochu nám jej představíš (příklad: žiju jógou, navštěvuji různé kurzy seberozvoje :-), maluji na textil, zpívám a podobně). 

Tvůrce návodů kresby a malby

Hledáme na dlouhodobou brigádu externistu, který umí kreslit a malovat vše, co se mu zadá. Pro účastníky našich kurzů vyhotovujeme pracovní materiály a návody ve všech možných technikách. Jedná se o kresbu tužkou, uhlem, rudkou, pastely, akvarelem, akrylem, olejem, pastelkou – realistickou kresbu a malbu, ilustrace, sketching, fashion, apod.

Měl/a bys umět perfektně kreslit a malovat a zvládnout i velmi detailní kresbu. Stejně tak očekáváme, že si umíš s lehkostí poradit s jednoduchou a rychlou linkou nebo skicovými šrafy.

Možná práce i z domova, pokud bude vše odpovídat našim požadavkům na zpracování. Tedy předpokládáme, že první měsíc až dva bude potřeba pracovat u nás v kanceláři.

Mzda bude odpovídat hodinové sazbě dle skutečně odvedené práce. Minimální požadavek času je 25–30 hod týdně.

Požadujeme osobu, která je trochu technický typ a nebude jí vadit pracovat s technikou jako je kamera apod. Návody děláme i jako video. Vše zaučíme a vybavíme technikou, ale potřebujeme někoho, kdo je ochoten s tím pracovat – natočit na kameru, zkopírovat do počítače apod. Žádná velká věda. 🙂

V případě zájmu o tuto pozici pošli prosím krátký motivační dopis, ve kterém uvedeš všechny své výtvarné schopnosti a zkušenosti, přilož CV, ze kterého by mělo vyplývat, že disponuješ potřebným časem pro práci u nás a můžeš přiložit foto. Nezbytně nutné je přiložit minimálně 5 obrázků z reálné kresby – bez splnění této podmínky bohužel nebude inzerát postoupen.

Mzda 100 Kč/hodina (po zaučení a pokud se prokážeš rychlostí a šikovností, možnost navýšení)

Kontaktní e-mailová adresa: info@ateliermozaika.cz