fbpx

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Našich zákazníků si velmi vážíme. Chápeme, že cena je důležitým 
atributem při rozhodování, ale také měřítkem kvality a spolehlivosti. 
Dbáme na to, aby kvalita našich služeb byla trvalá a vzrůstající.

Čerpejte naplno všechny výhody věrnostního programu:

 • sleva 400 korun na každý další vybraný kurz
 • rodinné slevy – pro každého dalšího rodinného příslušníka sleva 200 korun
 • jeden den kurzu navíc – víme, jak je těžké doma nerušeně kreslit. Proto můžete využít kterékoli volné neděle u nás na kurzu a věnovat se tvorbě. Ve čtvrtek či pátek před začátkem kurzu je třeba se objednat na adrese info@ateliermozaika.cz.
 • u absolvování těchto kurzů: PHM I, Malba akrylem na plátno, Pastel získává každý účastník zdarma přístup do naší aplikace foto a video návodů – jak se co kreslí a maluje. Každý měsíc přidáváme do aplikace 10 – 20 hodin videonávodů, což je jako byste od nás měli pravidelné kurzy zdarma. Aplikaci spouštíme v listopadu, nárok na ni budou mít všichni, kteří zakoupí výše uvedený kurz již od 1. 8. 2019.
 • u absolvování těchto kurzů: Sketching, Akvarel a Akvarelová ilustrace má zákazník možnost se zdarma zúčastňovat sketchování/malování venku i v kavárnách (minikurzy pořádáme pravidelně každé tři měsíce). Nevyjdete tak nikdy ze cviku, zapojíte se do skupiny stejně naladěných lidí, vytvoříte si okruh nových přátel. Budete mít profesionálního lektora z našeho týmu k dispozici, který vám vždy rád poradí a poskytne konzultaci. Počet kurzů zdarma není nijak limitovaný. Stačí sledovat naše stránky a kdykoli se přihlásit. Rezervace míst je nutná.

Usilovně pracujeme také na dalších projektech. Chystáme velké překvapení – kromě zcela nového interaktivního webu, kde se žádný účastník našich kurzů nudit nebude, vystoupíme také s několikatýdenním programem Konec řečí, jde se na to! 😊 Jedná se o transformační on-line kurz – průvodce ke svému tvůrčímu potenciálu. Předběžná cena kurzu je 2800,- pro veřejnost. A protože jste to Vy, naši zákazníci, kteří nás vedete k další tvůrčí činnosti, bude pro Vás kurz za symbolickou cenu cca 390,-  korun. To se týká všech našich zákazníků v celé historii Ateliéru Mozaika. Žádat o sníženou cenu můžete tedy kdykoli zpětně. Ušetříte cca 2400,-.

Slova zakladatelky Ateliéru Mozaika:

Děkuji všem našim zákazníkům, kteří se svěřili do našich rukou a díky nimž jsem se již mnohokrát vydala na cestu nových zkušeností a poznání. Protože pro Vás stále chceme být tou nejlepší volbou, kromě lektorování a vedení našeho ateliéru, stále hledám a zkouším nové cesty. Příkladem toho je kniha Portrét krok za krokem s DVD, vývoj aplikace s návody a jejich tvorba, výroba on-line kurzů a mnoho dalšího. Je za tím vším obrovský kus práce, minimálně spánku, a vůbec nevím, jak jsem to všechno zvládla a stihla ještě „odrodit“ dvě děti. 😊 Všechny tyto zkušenosti mne stále obohacují, a proto se o ně ráda podělím v rámci našich služeb. Některé činnosti však byly i letité projekty, na kterých se podílel kolektiv dalších lidí, a proto jsme u nich stanovili alespoň symbolickou cenu. Přeji Vám, ať je Vám vše k maximálnímu užitku a otevřeným zdrojem inspirace.“

Krásné prožitky na cestě k Vašemu vnitřnímu umělci.

Pavla Macháčková

Věrnostní program je určen pouze pro zákazníky, kteří platbu provedli přes náš účet, nikoli přes účet jiného zprostředkovatele.

CO VÁS ČEKÁ NA KURZU:

 • Setkáte se se stejně naladěnými lidmi
 • Pečovat o vás budou laskaví a milí lektoři
 • Víkend v přátelské a tvůrčí atmosféře
 • Odnesete si několik krásných obrázků
 • Každý další obrázek bude ještě krásnější

STÁT SE MŮŽE POUZE:

 • Naučíte se krásně kreslit, budete z toho mít velkou radost a bude vám to stačit
 • Kurz vás naplní nebo zcela pohltí a posune velkým směrem
 • Zjistíte, že máte další dary – talent