malba a kresba v duchu tradičních hodnot 
roční studium v Praze

malba a kresba dle tradičních postupů

INFO:

Cena: 300 Kč za dvě hodiny (150 Kč/h), platbu za rok je možné rozdělit do dvou splátek
Pomůcky, káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

V případě zájmu uveďte Vaše časové preference a požadavky i to, ve kterých dnech by se vám to nejvíce hodilo.

O TECHNICE:

Program výuky Malba a kresba v duchu tradičních hodnot je na rok (a déle) a je rozdělen do jednotlivých semestrů. Postupovat budeme od jednoduché kresby těles a zátiší. První semestr zakončíme studiem portrétu a figury. To vše uhlem, tužkou nebo rudkou. Po kresbě budeme v dalším semestru přecházet na jiné výtvarné techniky jak suché, tak mokré a to především pastel, akrylová a olejová malba a zvládneme i techniku akvarelu. Malovat se naučíme krajiny, květiny, ovoce a jiné zátiší, portréty, postavy. Program bude probíhat v ateliéru a v sezóně bude obohacen o práci v plenéru (krajina). Tento kurz doporučujeme pro všechny, kteří chtějí kresbu a malbu zvládnout od samého počátku, porozumět vše technikám a rozvíjet se v nich. Zvládnutí kresby a malby jako řemesla je základem i pro vlastní tvorbu.

Tvůrčí činnosti jsou nám lidem přirozeně vlastní, mají obohacující účinek na naši psychiku i zdraví a kromě toho si budete odnášet s sebou domů mnoho krásných obrázků.

V našem ateliéru vás povedou umělci, kteří mají za sebou léta vlastní tvůrčí činnosti i lektorské praxe. Jsou to všechno milé bytosti s velkou dávkou empatie a trpělivosti.

Náš nový ateliér se Vám bude líbit. Veškeré pomůcky jsou od nás k dispozici zdarma v umělecké kvalitě. K práci určitě nebude chybět kafíčko, čaj a vždy nějaká dobrota k zakousnutí. Odpočinout si můžete na našich krásných houpačkách. 🙂 Autobus 149 staví pár metrů od našich dveří a nabízí skvělé spojení pro celou Prahu 5 i 6. Rozvrhy domluvíme dle vašeho zájmu buďto v dopoledních, odpoledních nebo večerních hodinách. Možnosti jsou od 10:00 – 12:00, 16:00 – 18:00, 18:00 – 20:00. V případě zájmu uveďte Vaše časové preference a požadavky i to, ve kterých dnech by se vám to nejvíce hodilo.