Kurz kreslení MÁMA A JÁ v šátku

Jsi aktivní maminkou a hledáš činnost, kterou můžeš dělat se svým miminkem? Lákalo tě kreslení, ale chyběla ti odvaha nebo na to nebyl nikdy čas?

Vyzkoušej kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – začátečník, ušitý na míru maminkám, které nosí své dítko v šátku.

Kurz, který běžně probíhá celý víkend jsme rozložili do deseti pravidelných lekcí. Po skončení kurzu je

možné pokračovat navazujícím seminářem.

 Postupně tak můžete absolvovat kurz kreslení Pravou mozkovou hemisférou začátečník a pro pokročilé, kurz pastelkou moderně a od začátku a kurz snadno a krásně s pastely.

Seminář začíná 5. a 6.9.2018 a každá další lekce je vždy následující středu či čtvrtek, podle toho, na který den jste se přihlásily.

S sebou na kreslení nepotřebujete nic, vše dostanete od nás. V kavárně je možné objednávat nápoje a lehké občerstvení. K dispozici je dětská ohřívačka jídel a mikrovlnka. Vzhledem k tomu, že nám kavárna uvolnila svůj vlastní prostor a poskytla obsluhu, není vhodné nosit vlastní nápoje a kávu pro dospělé. Navíc, kávu a zákusky mají moc dobré, doporučujeme ochutnat. V opačném případě by nám museli účtovat vyšší pronájem, což by se odrazilo na ceně kurzu..-(( Pro děti si vezměte samozřejmě vše, co potřebujete.

Kurz je vhodný pro maminky, které běžně šátkují a miminko je na to zvyklé … tedy spinká nebo u maminky vydrží..-)). Teta je tam především na pomoc a pro usnadnění. Není to o tom, že odložíte dítko tetě a ta se o něj po celou dobu bude starat. Pokud máte staršího sourozence, které nemáte kam dát po dobu kurzu a pokud si myslíte, že vás nechá v „klidu“..-)) kreslit, a bude si po většinu času hrát s tetou v koutku, umožníme Vám dítko vzít také s sebou. Na kurzu jde především o to, abyste měly čas kreslit a aby tam nelítaly děti, které by příliš rušily. Druhé dítko je potřeba s námi konzultovat předem.

Co Vás čeká

  • 10 lekcí po třech hodinách – každou středu nebo čtvrtek od 9:00 do 12:00
  • Kolektiv stejně naladěných maminek
  • Milá a zkušená lektorka
  • Příjemné prostředí s kavárnou a místností pro malé ratolesti
  • Teta, která vám bude k ruce v případě pohoupání nebo pohlídání miminka
  • Z každé lekce si odnesete krásný obrázek
  • Naučíte se kreslit i přesto, že tomu nyní nevěříte
  • Kurz zakončíte nádherným portrétem dle fotografie

Adresa:

Don Cafeto

Suchdolské nám. 734/3

Praha-Suchdol

165 00

Cena semináře je 4200,-

Doporučujeme objednávat co nejdříve – omezený počet míst pro každý kurz 8 maminek