BEZPLATNÝ Minikurz kresby pod širým nebem

Sluníčko, pohoda a dvě hodinky kreslení – tak přesně si představujeme průběh akce, kterou pořádáme 15. května od 17:00 do 19:00 ve Žlutých lázních.

Areál lázní zahajuje sezónu a my bychom rádi podpořili jejich StartUp projekt kreativních činností,“ vzkazuje Pavla, majitelka Atelieru Mozaika. 

Pojďte si dopřát kýžený relax a procvičit si kresbu. Vstup je bezplatný – děláme to z lásky ♥. Stačí přijít s dobrou náladou, tvrdými deskami (které si budete moci položit na klín) a sadou pastelů či pastelek – je jen na Vás, kterou techniku zvolíte. My vezmeme dostatek papírů, a pokud se Vás přihlásí alespoň 10, dvouhodinovku odučí sama majitelka Pavla (slíbila to :-))). 

A kdyby se náhodou rozpršelo, máme se kam schovat. 🙂

Maximální počet osob na minikurzu je omezen, proto prosím potvrďte Vaši účast e-mailem na adrese kancl@ateliermozaika.cz. Na této e-mailové adrese nebo na tel. čísle 725 534 523 s námi můžete prokonzultovat pomůcky, které byste si s sebou rádi vzali, poradit se ohledně vhodné techniky (pokud Vás láká více např. akvarel či sketching než pastel/pastelky) nebo žádat jakoukoliv radu.  V případě, že Vám do akce něco vleze, informujte nás, prosím. 🙂

Do budoucna bychom rádi zavedli pravidelné bezplatné minikurzy i v rámci celé České republiky. Držte nám palce, aby to vyšlo.

Budeme se na Vás moc těšit, společně si užijeme krásný den!

PS: Pokud Vám povltavská pláž bude připadat malá, můžete se s námi vydat do Turecka, kde budeme za doprovodu šumění vln intenzivně kreslit v průběhu celého týdne. 

Malovat, milovat, žít… ♥ 

KDE SE SEJDEME?