online pmh

online kurz kreslené pravou mozkovou hemisférou

Kromě online verze můžete se přihlásit na tento kurz formou distanční výuky – živě pod vedením lektora:

Tady najdete celkový přehled online kurzů, včetně obsahu (přes tento odkaz se da platit rovnou platební kartou). Pokud chcete zaplatit bankovním převodem, prosím vyplnit formulář dole na této stránce a my Vám zpětně zašleme údaje pro platbu :

Popis online kurzu:
Téměř padesát hodin fantastické výuky nyní se slevou 20%. Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a roční program webinářů. Nabídka pro všechny, které kresba baví a chtějí získat úplné maximum.
20% sleva  ̶2̶4̶0̶0̶,̶-̶K̶č̶ ➡ 1990,-Kč

Online kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou vhodný především pro úplné začátečníky. Tedy pro všechny, kteří si myslí, že kreslit vůbec neumí. Ano, to jsou přesně ta slova, která slýcháváme nejčastěji. Stejně často ještě zaznívá: „No, možná naučíte všechny ostatní, ale mě fakt ne“. Přijďte si vyzkoušet vzrušující kurz, ze kterého si odnesete několik krásných obrázků včetně nakresleného portrétu.

A pokud snad patříte mezi lidi, kteří kdysi rádi kreslili a z nějakého důvodu jste tuto činnost nerozvíjeli, pak i pro vás bude tento kurz skvělým zážitkem a obrovským růstem. Na obrázcích pod textem se můžete podívat na výsledky lidí, kteří tvrdili, že neumí ani držet tužku v ruce. Stejně tak ale můžete vidět rozdíl od účastníka, který již zkušenosti měl a to poměrně velké. Přesto se zdokonalil a dopracoval se až k naprosto perfektní realistické kresbě a je vidět, že si z kurzu také odnesl obohacení a zlepšení.

Tedy pro koho je kurz určen?

Pro velmi širokou skupinu lidí, kteří chtějí zjistit, co v nich je😊. Pro každého, kdo hledá hezkou a obohacující činnost, která jej bude rozvíjet. Při kresbě si nádherně odpočinete, zapomenete na zbytek světa a budete osobně růst.

Podívejte se na ukázku našich studentů před a po absolvování kurzu.

11
44
22

Během kurzu se naučíte, jak fungují mozkové hemisféry.

S každým cvičením vám poskytneme možnost uvědomit si a tedy i pochopit, jak váš mozek přijímá informace a jak s nimi dál pracuje. Vyzkoušíte si, jak lze snadno vyvolat konflikt mezi oběmi hemisférami a jak každá z nich úkol zpracuje zcela odlišným způsobem. Budeme vaši levou mozkovou hemisféru učit důvěřovat té pravé. Ono jí nakonec nezbyde nic jiného, než se podvolit a zjistit, že to takhle jde nejlépe. A váš Mr. Kritik a jeho kolega Mr. Perfect hovící v levé polovině, se budou té pravé s úctou klanět. 😊

PROMO VIDEO

Chcete-li nejlepší kurz pravou mozkovou hemisférou s podrobným a zajímavým výkladem, přijďte si pro něj k nám. Největší radost z toho, že si naši online výuku oblíbily i ženy, které nemají k počítačům kladný vztah. Jestli se chcete dozvědět více informací o kurzu, můžete si zhlédnout úvodní video. 

V tomto kurzu získáte celkem 50 hodin výuky.

CENA👉Akční nabídka za 1990 Kč z původní ceny ̶2̶4̶0̶0̶ ̶K̶č

Zakoupením kurzu získáte:
✔ Trvalý přístup k zakoupenému kurzu. Kurzy budeme udržovat neustále živé, a proto se můžete těšit na stále nové a nové videonávody.
✔ Bonus v hodnotě 3 960,- Kč ve formě skvělých webinářů „Kreslím každý den“. 
✔ V rámci věrnostního programu dostanete slevu 15 % na všechny ostatní kurzy od Ateliéru Mozaika.

Přihláška na online kurz - zpět vám zašleme udaje pro paltbu
    *Jméno
    *Příjmení
    *Email
    *Telefonní číslo

Galerie online kurzu „Pravá mozková hemisféra + webináře“

Objednávky přijímame e-mailem na info@ateliermozaika.cz.

+420 720 153 747  / +420 725 534 523 +420 720 153 507 / +420 724 583 331


Prosím, akceptujte naší pracovní dobu od 10:00 do 18:00 hodin.