BAREVNÝ FOTOZÁŽITEK 

U nás se barev nebojíme. Dopřejte si skvělý zážitek, při kterém se můžete vyřádit a dovádět dle libosti…zkrátka Malovat, Milovat a Žít. Na tento zážitek opravdu nikdy nezapomenete. 

Atelier photo

Focení v našem ateliéru s využitím barev, našich obrazů, a photopointů. Součástí základní nabídky není absolvování kurzu kreslení ani malování. Předpokládáme, že oděvy budou vlastní. Po dohodě můžeme zapůjčit naše. V ceně je zahrnuta jedna hodina focení, zpracování fotek, pronájem ateliéru, kulisy, photopointy, úklid. Kromě netradičního zážitku budete mít řadu krásných fotografií, které si nemusíte nechávat jen v šuplíku. V našich romantických oděvech se budete krásně vyjímat i na stěně v obýváku nebo v ložnici. Můžete tak potěšit i oči vašeho partnera či partnerky.

Cena 3900,-. Příplatek za každou hodinu 1000,-

Využijte naší aktuální nabídky 1+1 zdarma a přijďte se nechat nafotit s kamarádkou. Uděláme vám fotky společné i zvlášť. V případě další osoby přiúčtujeme hodinu navíc. Každá tak zaplatíte pouze 2500,- korun. Budete-li tři, zaplatíte každá 2000,- korun. Maximální počet je 5 lidí za cenu 1700/osoba.

Pro firmy nabízíme skupinové slevy.

Artist photo

Zakončení kurzu kresby či malby s profesionálním fotografem, který vás zachytí ještě v procesu práce. Fotograf Vám bude k dispozici i po skončení kurzu a vy můžete využít i našich fotopointů. Oděvy vlastní a po dohodě i naše kolekce k zapůjčení –  vhodná do kreativního prostředí. V ceně je zahrnuto focení, zpracování fotek, pronájem ateliéru, úklid. Kromě netradičního zážitku budete mít řadu krásných fotografií, které si nemusíte nechávat jen v šuplíku. V našich romantických a pracovních oděvech se budou krásně vyjímat i na stěně v obýváku nebo v ložnici.

K ceně kurzovného se přičte cena 3900,-. Příplatek za každou hodinu či osobu 1000,-

Využijte naší aktuální nabídky 1+1 zdarma a přijďte se nechat nafotit s kamarádkou. Uděláme vám fotky společné, i zvlášť.  V případě další osoby účtujeme pouze hodinu navíc. Zaplatíte tak každá  2500,- korun. Budete-li tři, zaplatíte každá 2000,- korun. Maximální počet je 5 lidí za cenu 1700/osoba.

V případě, že si kurz malby či kresby zakoupí firma jako teambuilding, cena za focení pro skupiny nižší, jako bonus k zakoupenému hromadnému kurzu.

Face and body painting photo –  celodenní workshop malování s foto zážitkem a malbou na tělo

Společně se dostaneme do barev vašeho nitra.  Prozkoumáme, co se vám líbí a jaké barevné kombinace milujete. V těchto barvách si pak vytvoříte obraz a my vám jeho část namalujeme na tvář nebo jinou část těla. Strávíme společně kreativní půl den, jehož proces bude zaznamenávat náš profesionální fotograf. Samozřejmostí je možnost využití všech našich photopointů. Na památku vám zůstanou zcela originální fotografie, kterými si můžete vyzdobit byt anebo je jako obraz vytištěný na plátně darujte svým rodičům či partnerovi. V ceně je zahrnuté plátno, na které se maluje, individuální workshop malby s lektorem, barvy a pomůcky, profesionální fotograf včetně zpracování fotek, pronájem ateliéru s photopointy, malíř na tělo.

Cena 7000,- Příplatek za hodinu navíc 1500,-

Využijte naší aktuální nabídky 1+1 zdarma a přijďte se nechat nafotit s kamarádkou, partnerkou či partnerem. Uděláme vám fotky společné, i zvlášť.  V případě další osoby účtujeme hodinu navíc. Zaplatíte tak  4300,- korun za každého. Budete-li tři, zaplatíte 3000,- korun/osoba. Maximální počet je 5 lidí za cenu 2600/osoba.

V případě, že si kurz malby či kresby zakoupí firma jako teambuilding, cena za focení pro skupiny je nižší, jako bonus k zakoupenému hromadnému kurzu.

Pro všechny naše služby můžete využít kreativního prostředí našeho pražského ateliéru. Pokud však budete mít zájem cokoli za naší nabídky uspořádat ve vašem městě, jsme schopni vše zrealizovat včetně dopravy kulis a veškerých potřeb.

V tomto případě jsou ceny vyhotoveny na základě poptávky.

Dopřejte si zážitek plný barev.