Malujeme inkoustem

Pojď si se mnou zaexperimentovat a namalovat čtyři zvířata inkoustem.

Černá barva je vznešená a inkoust je magicky přitažlivé médium, se kterým velmi ráda experimentuji.

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří si myslí, že malovat vůbec neumí. V kurzu ti ukážu techniky, díky kterým každý tvůj obrázek dopadne skvěle. Podpořím tvou kreativitu a tvé obrázky budou originální a umělecké. Kurz je vhodný také pro pokročilé, kteří se chtějí odpoutat od kopírování předloh ke svobodné tvorbě. 

Budeme potřebovat jen pár pomůcek. Doporučený inkoust, akvarelové barvy nebo obyčejné vodovky, úplně obyčejný štětec a pár drobností.

Kurz je obsahově velmi bohatý. Malujeme společně čtyři zvířata různými způsoby, kde inkoust hraje největší úlohu. 

DÁREK – K víkendovému kurzu získáš dárkem celou verzi kurzu ONLINE, který obsahuje další lekce navíc (8 hodin nepřetržité online výuky)

Bonus – K jednodennímu kurzu získáš šek v hodnotě 1500 na plnou verzi online kurzu Experimentálních inkoustových technik.

1
2
Kurz pastelu pro začátečníky (1)

Dravce, hada a šelmu si budeš moci zarámovat jako obrázek. Poslední lekci jsem rozšířila a při malování sovy si rovnou vytvoříme krásnou vykládací kartu pro naše vlastní šamanské orákulum. Pokud tě vykládací karty nezajímají, můžeš i sovu namalovat jako obrázek na stěnu. Pokud tě vykládací karty lákají, dostaneš ke kurzu vypracovaný návod, jak celý proces tvorby vlastních karet zrealizovat. Téma karet pak nemusí být šamanské, ale třeba andělské, bylinné nebo jakékoli téma, které k tobě nejvíce promlouvá.

Všechny zvířata, které v kurzu maluji, můžeš změnit a malovat taková, která jsou tobě blízká. Jen se nech inspirovat technikou, kterou zrovna používám já při tvorbě konkrétního obrázku. Uvidíš, jak snadné to bude a jak poroste tvoje radost i odvaha s každou další lekcí.

Inkoustové techniky jsou velmi oblíbené u začátečníků bez jakýchkoliv zkušeností, protože vybízejí k hravosti. Postupy jsou velmi srozumitelné s mnohými radami a tipy. Když připravuji kurz, mou největší snahou je, aby si malování užil opravdu úplně každý. Nejen ti, co k tomu mají předpoklady, ale opravdu úplně každý.

Koncept kurzu vznikl v rámci kurzů Magie života, které byly vícedenní. Celou jeho verzi můžeš absolvovat online. Dalšími variantami jsou jednodenní nebo víkendové kurzy. Na jednodenním malujeme vždy pouze jeden obrázek. Na víkendovém kurzu obvykle stihneme hada, dravce a někdy i karty.

DÁREK – K víkendovému kurzu získáš dárkem celou verzi kurzu ONLINE, který obsahuje další lekce navíc

Těším se Tebe

Pavla

6
5
4
Objednávkový formulář - Experimentální a inkoustové techniky
Počet osob: 1
12

Pavla je tvůrkyní všech osobitých koncepcí, které u nás naleznete a neustále hledá nové cesty a východiska, jak šířit své výtvarné poslání.

Energická žena, která vás svým entusiasmem vtáhne do výtvarného světa, ze kterého už není cesty nazpět. 

Pavla ve svých hodinách nabízí zcela komplexní přístup k dané technice od teorie, praxe, historie a přidává jakési spirituální cosi navíc.

A tato přidaná hodnota od mistra svého oboru činí z jejích hodin vskutku jedinečný zážitek.

Galerie experimentální inkoustové techniky: