Letní dovolená u vody s malováním se pro velký úspěch vrací i v roce 2021. Pojeďte s námi objevovat krásy brdské přírody a zdokonalit se ve výtvarných technikách kresby a malby najednou. Navíc s námi můžete své umělecké já zdokonalovat i po skončení dovolené, dostanete od nás online webináře v hodnotě 3960 Kč zdarma na celý rok.

11.07. – 16.07.2021 / 01.08. – 06.08.2021

Po velkém úspěchu loňské „koupačky – malovačky“ jsme opět tady s další vlnou letních malovaných aktivit. Pokud se Vám zamlouvá představa aktivně strávené dovolené, kde byste se mohli nerušeně věnovat kresbě a malbě, neváhejte a přihlaste se. Malováním strávíme pět dní po 3,5 hodinách, zbyde Vám spousta času na další radovánky.

Těšit se můžete na tyto techniky:

Pastelem snadno a krásně  –  jemné doteky prstů v prachu zářivých pigmentů. Práce s neobyčejně krásnými pastely je až dojímavě hravá a člověk snadno zapomene na zbytek světa. Krása pastelu je dostupná i tomu, kdo vůbec kreslit neumí. Krůček po krůčku vás povedeme od prvního nesmělého šrafu k hlubšímu poznání teorie barev v praxi.  Volbou vhodných předloh vám pomůžeme tvořit nádherné obrazy a postupně získáte jistotu. Krůček po krůčku vás povedeme od prvního nesmělého šrafu k hlubšímu poznání teorie barev v praxi. Vhodné pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Pokud jste již náš kurz Pastelu absolvovali, můžete klidně jet s námi. Tento koncept kurzu bude rozvíjet vaše současné dovednosti. Více info o tomto kurzu ZDE.

Tajemství akvarelové malby – Svěží lehkost průsvitných barev, pod kterými dýchá papír. To je to pravé kouzlo akvarelu. Na našich kurzech zkrotíte nevyzpytatelné chování mokrého papíru a rozpíjejících se barev. Dozvíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli začít s akvarelem vytvářet svěží obrazy a na plno si tuto techniku užívat. Kromě toho vás v průběhu práce seznámíme s užitím teorie barev, kontrolovaným i náhodným rozpíjením barev, lazurováním a kombinováním akvarelu s jinými médii. Vhodné pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Více info o tomto kurzu ZDE.

MALOO-malovani-u-more_12
12804356-9f9d8e
Koupačka – malovačka se bude již podruhé konat v rodinném hotelu Ermi nedaleko hlavního města, který bude celý jenom náš. Vracíme se mimo jiné proto, že krom skvělého ubytování, úžasného wellness a nádherné přírody skýtající možnost krásných procházek okolím, mají prvotřídního kuchaře, který celý pobyt pozvedl na skutečný gastronomický zážitek a vyhověl i nejnáročnějším dietologickým požadavkům účastníků. Rodiče vybíravých strávníků se nastačili divit, když jejich ratolesti nosili do kuchyně vylízané talíře pro přídavek. 
V bazénu s mořskou solí jistě využijete plavky, opalovací krém brýle též nezapomeňte přibalit. 😀 Okolí hotelu je bohaté na zajímavé výlety a také je zde možnost koupání v přírodním lomu. Více info o oblasti ZDE.

Po dlouhých procházkách nádhernou brdskou přírodou jistě oceníte masáž, dle Vašeho výběru, ceník ZDE.

Pokud bude slunečno, malujeme pod širým nebem nebo v otevřeném altánku. V případě špatného počasí máme k dispozici vnitřní salónek. Všechny pomůcky jsou v ceně a budou připraveny přímo na místě. S sebou potřebujete jen parádní náladu, chuť tvořit a tvrdé desky formátu A3, které budeme potřebovat jako podložku pro malbu a na hotové výkresy. 🎨

Cena za 5 nocí:

Termín 11.07. – 16.07.2021

  • Polopenze dospělý: 8 750 Kč
  • Plná penze dospělý: 9 950 Kč
  • Polopenze dítě: 7 450 Kč
  • Plná penze dítě: 8 750 Kč
Termín 01.08. – 06.08.2021

  • Polopenze dospělý: 8 750 Kč
  • Plná penze dospělý: 9 950 Kč
  • Polopenze dítě: 7 450 Kč
  • Plná penze dítě: 8 750 Kč

(*pozn.: Cena je včetně kurzovného. Cena se vztahuje pouze na děti ubytované v pokoji se dvěma plně platícími osobami. Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.)

Pokud se přihlásíte a zaplatíte zálohu na kurz Malování u vody 2021 do 9. 5. 2021 získáte od nás zdarma roční online kurz „Tužka jako cesta ke kreativitě“ a knihu s DVD „Portrét krok za krokem aneb tajemství obyčejné tužky“, které budou skvělými průvodci na cestě ke zdokonalení Vašich kreslířských dovedností i po skončení kurzu. Více info ZDE.

Počet osob: 1

Tady se můžete podívat, jak se nám dařilo minulý rok: