Letní dovolená u vody s malováním se pro velký úspěch vrací i v roce 2021. Pojeďte s námi objevovat krásy brdské přírody a zdokonalit se ve výtvarných technikách kresby a malby najednou. Navíc s námi můžete své umělecké já zdokonalovat i po skončení dovolené, dostanete od nás online webináře v hodnotě 3960 Kč zdarma na celý rok.

13.06. – 18.06.2021 / 11.07. – 16.07.2021 /

01.08. – 06.08.2021

Po velkém úspěchu loňské „koupačky – malovačky“ jsme opět tady s další vlnou letních malovaných aktivit. Pokud se Vám zamlouvá představa aktivně strávené dovolené, kde byste se mohli nerušeně věnovat kresbě a malbě, neváhejte a přihlaste se. Malováním strávíme pět dní po 3,5 hodinách, zbyde Vám spousta času na další radovánky.

Těšit se můžete na tyto techniky:

Pastelem snadno a krásně  –  jemné doteky prstů v prachu zářivých pigmentů. Práce s neobyčejně krásnými pastely je až dojímavě hravá a člověk snadno zapomene na zbytek světa. Krása pastelu je dostupná i tomu, kdo vůbec kreslit neumí. Krůček po krůčku vás povedeme od prvního nesmělého šrafu k hlubšímu poznání teorie barev v praxi.  Volbou vhodných předloh vám pomůžeme tvořit nádherné obrazy a postupně získáte jistotu. Krůček po krůčku vás povedeme od prvního nesmělého šrafu k hlubšímu poznání teorie barev v praxi. Vhodné pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Pokud jste již náš kurz Pastelu absolvovali, můžete klidně jet s námi. Tento koncept kurzu bude rozvíjet vaše současné dovednosti. Více info o tomto kurzu ZDE.

Tajemství akvarelové malby – Svěží lehkost průsvitných barev, pod kterými dýchá papír. To je to pravé kouzlo akvarelu. Na našich kurzech zkrotíte nevyzpytatelné chování mokrého papíru a rozpíjejících se barev. Dozvíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli začít s akvarelem vytvářet svěží obrazy a na plno si tuto techniku užívat. Kromě toho vás v průběhu práce seznámíme s užitím teorie barev, kontrolovaným i náhodným rozpíjením barev, lazurováním a kombinováním akvarelu s jinými médii. Vhodné pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Více info o tomto kurzu ZDE.

MALOO-malovani-u-more_12

Kreslení pravou mozkovou hemisférou – O tom, že se může naučit krásně kreslit úplně každý člověk, Vás s láskou přesvědčujeme téměř dvacet let. Dodnes je to nejoblíbenější kurz u velmi široké veřejnosti. Svým konceptem je kurz vhodný i pro naprosté začátečníky, kteří se nikdy kreslit neučili a chtějí jen ze zvědavosti zjistit, jak „to“ funguje. Budeme vaši levou mozkovou hemisféru učit důvěřovat té pravé. Ono jí nakonec nezbyde nic jiného, než se podvolit a zjistit, že to takhle jde nejlépe. A váš Mr. Kritik a jeho kolega Mr. Perfect hovící v levé polovině, se budou té pravé s úctou klanět. 😀 Více info o tomto kurzu ZDE.

Koupačka – malovačka se bude opět konat v rodinném hotýlku, který bude celý jenom náš. V bazénu s mořskou solí jistě využijete plavky, opalovací krém brýle též nezapomeňte přibalit. 😀 Milovníci přírody si přijdou na své krásnými procházkami. Toto místo je bohaté na zajímavé výlety a také je zde možnost koupání v přírodním lomu. Více info o oblasti ZDE.

Po dlouhých procházkách nádhernou brdskou přírodou jistě oceníte masáž, dle Vašeho výběru, ceník ZDE.

Pokud bude slunečno, malujeme pod širým nebem nebo v otevřeném altánku. V případě špatného počasí máme k dispozici vnitřní salónek. Všechny pomůcky jsou v ceně a budou připraveny přímo na místě. S sebou potřebujete jen parádní náladu, chuť tvořit a tvrdé desky formátu A3, které budeme potřebovat jako podložku pro malbu a na hotové výkresy. 🎨

Cena za 5 nocí:

Termín 13.06. – 18.06.2021 

 • Polopenze dospělý: 8 750 Kč
 • Plná penze dospělý: 9 950 Kč
 • Polopenze dítě: 7 450 Kč
 • Plná penze dítě: 8 750 Kč
Termín 11.07. – 16.07.2021

 • Polopenze dospělý: 8 750 Kč
 • Plná penze dospělý: 9 950 Kč
 • Polopenze dítě: 7 450 Kč
 • Plná penze dítě: 8 750 Kč
Termín 01.08. – 06.08.2021

 • Polopenze dospělý: 8 750 Kč
 • Plná penze dospělý: 9 950 Kč
 • Polopenze dítě: 7 450 Kč
 • Plná penze dítě: 8 750 Kč

(*pozn.: Cena je včetně kurzovného. Cena se vztahuje pouze na děti ubytované v pokoji se dvěma plně platícími osobami. Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko.)

K tomuto kurzu dostáváte bonus v hodnotě 3 960 Kč. Roční online výuku od Ateliéru Mozaika – webináře Kreslím každý den. Více info ZDE.

Počet osob: 1

Tady se můžete podívat, jak se nám dařilo minulý rok: