Vzpomeň si na sebe ve věku tří nebo pěti let. Pamatuješ si, s jakou radostí a svobodou vznikaly tvé obrázky?

Kurz Fantazie hlubinného snění tě zve na setkání s hravou tvorbou tvého vnitřního dítěte. Obraz budeme tvořit postupně ve vrstvách a s každou další vrstvou se dopracujeme až k uměleckému propojení všeho, co jsme do plátna vložili.

Na této technice je krásné, že nemusíš mít vůbec žádnou představu o tom, co budeš malovat. S prvními barevnými doteky necháme tvůrčí energii plynout a dáme jí prostor, aby se sama vyvinula.

V procesu volné tvorby ti pomůžu naučit se nacházet takové momenty, kdy je dobré do obrazu vstoupit se svou vlastní vizí, abychom vše umělecky sladili a propojili do vizuálního harmonického celku.

7 (2)
6 (1)
5 (2)

Pokud máš předsudky, že nemáš talent nebo jakékoli tvůrčí předpoklady, tak se jich během tohoto kurzu rozhodně zbavíš. A když už jsme u hlubinného snění, vybrala jsem si tajemné živočichy podmožského světa.

Můžeš se nechat inspirovat mým tématem a malovat je se mnou. Provedu tě krok za krokem. Naučíš se vytvořit objem těla, stíny, světla a tví živočichové budou působit velmi realisticky. Na medůzách ti ukážu, jak vytvořit kontrast a námět odlehčit nebo zprůhlednit anebo jak celkovému obrázku dodat snovost. Po namalování prvního obrazu se mnou v tomto kurzu, už nebudeš chtít dělat nic jiného.

Kromě dětské spontanality ode mne dostaneš v průběhu malby důležité řemeslné informace k tomu, co budeme a čím budeme malovat. Na mých kurzech si zakládám na spojení kreativity a také zvládnutí výtvarného řemesla. V tomto kurzu budeme malovat akrylovými barvami a akrylovými inkousty.

Pokud máš zakoupené kurzy ilustrace krásných tváří nebo postav, tak jen dávám vědět, že tento postup malby je odlišný. Nicméně většinu pomůcek z balíčku můžeš využít i pro tento kurz.

12

Pavla je tvůrkyní všech osobitých koncepcí, které u nás naleznete a neustále hledá nové cesty a východiska, jak šířit své výtvarné poslání.

Energická žena, která vás svým entusiasmem vtáhne do výtvarného světa, ze kterého už není cesty nazpět. 

Pavla ve svých hodinách nabízí zcela komplexní přístup k dané technice od teorie, praxe, historie a přidává jakési spirituální cosi navíc.

A tato přidaná hodnota od mistra svého oboru činí z jejích hodin vskutku jedinečný zážitek.

GALERIE KURZU FANTAZIE HLUBINNÉHO SNĚNÍ