Kurzy ilustrace – umění fantazie a snů

Otevři se své představivosti a rozvíjej kreativitu v našich kurzech ilustrace.

Kreativita je zprvu takové plaché zvířátko. Stále se před námi někam schovává a utíká. Málokdo však ví, že je nesmírně zvědavá a miluje novost všeho druhu. Syť ji každý den novostí a zanedlouho se ti bude zjevovat v plné své kráse nekonečných možností.

Na kurzech ilustrace – umění fantazie a snů dovolíš svým snům vyjádřit se barevně. Osvojíš si jednoduché způsoby, jak malovat podmanivé tváře lidských, zvířecích, pohádkových nebo spirituálních bytostí. Naučíš se vytvářet magicky přitažlivé podmalby a pozadí, které dodají tvým obrazům kouzelnou atmosféru.

6
1
2

S přirozeným smyslem pro hravost povzbudíme tvého vnitřního badatele k prozkoumání různých uměleckých technik a nástrojů, které ti pomohou tříbit a rozvíjet tvůj osobní styl. Na každém z kurzů ilustrace se seznámíš s novými technikami, výtvarnými potřebami a způsoby jejich používání. Od pastelek, tuší, inkoustů, akvarelových nebo akrylových barev, suchého nebo olejového pastelu, po rozličná doplňková média.

Krásná slova jako Inspirace, kreativita a umění pro tebe přestanou být abstraktním pojmem. Naučíš se inspiraci vidět, hledat i používat. Kreativitě otevřeš srdce a budeš ji vyživovat svou aktivní tvorbou.

Kurzy ilustrace vede naše Pavla a Dana. Máme několik variant těchto kurzů. Krátké víkendové a několikadenní pobytové. O víkendech malujeme a malujeme od dopoledne do odpoledních hodin..-)). V rámci pobytových kurzů je program jiný. Pavla, která kurzy ilustrace připravuje, vnímá kreativitu za posvátný duchovní dar, který nás propojuje s vnitřním i vnějším světem na všech úrovních. Pokud máš touhu jít více do hloubky posvátné kreativity, můžeš se zúčastnit pobytových kurzů. Ty má Pavla víc podrobně na svých osobních stránkách www.cary-mary.cz. Pokud si chceš užít jedinečný víkend plný vášnivého tvoření, vyber si z následujících termínů a témat.

3
5
7
Počet osob: 1
12

Pavla je tvůrkyní všech osobitých koncepcí, které u nás naleznete a neustále hledá nové cesty a východiska, jak šířit své výtvarné poslání. Energická žena, která vás svým entusiasmem vtáhne do výtvarného světa, ze kterého už není cesty nazpět. Pavla ve svých hodinách nabízí zcela komplexní přístup k dané technice od teorie, praxe, historie a přidává jakési spirituální cosi navíc. A tato přidaná hodnota od mistra svého oboru činí z jejích hodin vskutku jedinečný zážitek.

Снимок экрана 2022-01-10 в 13.57.09

Dana umí s tužkou kouzlit již od malička. Nic Danině tužce neuniklo –  dveře, stěny a každý cár papíru sloužily k jejímu tvoření. Tato vášeň ji provází celým životem a dovedla ji až k nám do ateliéru, kde vás seznámí s oblíbenou technikou kreslení pravou mozkovou hemisférou. Na metodě kreslení pravou mozkovou hemisférou je Daně sympatické zejména to, že díky výsledkům, kterých dosahují i začátečníci, poskytuje dostatečnou motivaci u kreslení vydržet a dále se zlepšovat.

Galerie ilustrace krásných tváři a postav: