fbpx

Vydej se s námi do světa barevných fantazií, ve kterém je možné vše, co si dokážeš představit. Budeme rozvíjet tvořivost a představivost za použití rozličných výtvarných technik, médií a pomůcek. Ponoř se s námi do světa kouzel a pohádkových bytostí v novém kurzu ilustrace.

Provedeme tě od prvních tahů až k hotové ilustraci. Naučíme tě nahlížet na svět úplně novou optikou a ukážeme ti, že kreslit a malovat dokáže každý. Jednoduchou a hravou formou tě dovedeme k tvorbě originálních ilustrací krásných tváří a postav, aniž bychom proseděli hodiny drilováním techniky portrétu a figurální kresby. Inspirací nám bude pohádkový svět fantazie a sama příroda.

Pavla (zakladatelka našeho ateliéru) je vášnivá výtvarnice a jejím posláním je objevovat tvůrčí potenciál u všech, kteří po tom zatouží. Je až neuvěřitelné, jaké tvůrčí diamanty dokáže vykřesat v každém z nás.

V naší nabídce máme víkendové kurzy ilustrace zaměřené vždy na nějaké téma a malbu portrétu nebo postavy. Kurzy ilustrace jsme také zařadili do letních pobytových akcí a můžeš tak strávit báječnou dovolenou s malováním.

1 (1)
1-removebg-preview

Po návratu můžeš své ilustrace porovnat s ilustracemi z oblíbených dětských knih a uvidíš, že tvé dílo předčí mnohé z nich.

Společně prožijeme krásný čas a vytvoříme úžasné originální ilustrace a nádhernou energii. Pojďme dělat naši duši šťastnější a svět krásnější.

Co můžeš od kurzu očekávat:

🟡 naučíš se kreslit krásné tváře, postavy, nebo floristické ilustrace (téma je vždy u kurzu uvedeno)

🟡 vhodné i pro úplné začátečníky

🟡 vydáme se cestou kreativity, inspirace a barev

🟡 přestaneš se bát a začneš svobodně malovat

🟡 odpočineš si a načerpáš energii

🟡 seznámíš se s novými lidmi

Počet osob: 1
12

Pavla je tvůrkyní všech osobitých koncepcí, které u nás naleznete a neustále hledá nové cesty a východiska, jak šířit své výtvarné poslání. Energická žena, která vás svým entusiasmem vtáhne do výtvarného světa, ze kterého už není cesty nazpět. Pavla ve svých hodinách nabízí zcela komplexní přístup k dané technice od teorie, praxe, historie a přidává jakési spirituální cosi navíc. A tato přidaná hodnota od mistra svého oboru činí z jejích hodin vskutku jedinečný zážitek.

Снимок экрана 2022-01-10 в 13.57.09

Dana umí s tužkou kouzlit již od malička. Nic Danině tužce neuniklo –  dveře, stěny a každý cár papíru sloužily k jejímu tvoření. Tato vášeň ji provází celým životem a dovedla ji až k nám do ateliéru, kde vás seznámí s oblíbenou technikou kreslení pravou mozkovou hemisférou. Na metodě kreslení pravou mozkovou hemisférou je Daně sympatické zejména to, že díky výsledkům, kterých dosahují i začátečníci, poskytuje dostatečnou motivaci u kreslení vydržet a dále se zlepšovat.

Galerie ilustrace krásných tváři a postav:

Podívej, co o nás napsali