Bezplatný minikurz kresby 19. června
17 – 19 hodin
– všechna místa jsou již obsazena –

Minulá dvouhodinová (nakonec tříhodinová :-)) lekce kresby Vám vykouzlila úsměv na rtech, a proto přicházíme s pokračováním, tentokrát zaměřeným na techniku pastel

19. června ve středu (od 17 do 19 hodin) se na Vás budeme opět těšit v areálu Žlutých lázní. Pokud nám počasí bude přát, setkáme se na pláži. Pokud bude pršet (tak jako minule), schováme se pod střechou. 

Vstup je zdarma – děláme to z lásky ♥. Stačí přijít s dobrou náladou, tvrdými deskami (které si budete moci položit na klín), papíry a sadou pastelů. Pokud žádné pomůcky nemáte, rádi Vám věnujeme papír a půjčíme pastely za symbolickou částku 30 Kč – 100 Kč dle druhu materiálu. 

Maximální počet osob na minikurzu je omezen, proto prosím potvrďte Vaši účast e-mailem na adrese kancl@ateliermozaika.cz společně s Vaším telefonním číslem a informací, zda disponujete vlastními pomůckami. Na této e-mailové adrese nebo na tel. čísle 725 534 523 s námi můžete prokonzultovat vybavení, které byste si s sebou rádi vzali nebo žádat jakoukoliv radu.  V případě, že Vám do akce něco vleze, informujte nás, prosím. Místo bude postoupeno jiné osobě. 🙂 V opačném případě bychom vás nemohli na další akce již zapisovat.

Do budoucna bychom rádi zavedli pravidelné bezplatné minikurzy i v rámci celé České republiky. Držte nám palce, aby to vyšlo. ♥

Budeme se na Vás moc těšit, společně si užijeme krásný den!

KDE SE SEJDEME?