Recy Věci aneb dárky za babku

Kurz plný kreativních nápadů a tvoření z běžně dostupného materiálu, který nás téměř nic nestojí a najdeme jej všude kolem nás.

Přijďte strávit krásný víkend nabitý tvůrčí energií se společně naladěnými lidmi a odneste si domů nádherné výrobky, kterými můžete nejen ozdobit svůj byt, ale můžete je využít také jako dárky pro někoho blízkého.

Naučíme Vás, jak v obyčejných věcech vidět neobyčejné a jak málo stačí k tomu, abyste běžným maličkostem dýchli nový život.

Udělejte si na sebe trochu času a vyrazte na „rande“ tentokrát s umělcem, jenž je skrytý v každém z nás. Ať jste zruční nebo ne, jako mávnutím kouzelného proutku budou Vaše ruce tvořit.

V galerii obrázků Vám poskytujeme pouze drobnou ochutnávku toho, co Vás čeká, ale skutečné výrobky, jež jsou náplní kurzu, Vám představíme až na místě, abychom Vás neošidili o krásné momenty očekávání a překvapení. V předvánočním období se více zaměříme na sváteční atmosféru.

Neutrácejte tedy za zbytečnosti a přijďte si vyrobit během jednoho víkendu několik krásných dekorací a dárků. Za peníze, které u nás utratíte.. 🙂 rozhodně neodejdete s prázdnou. Nejen, že si hotové výrobky odnesete s sebou domů, ale naučíte se i v maličkostech objevovat krásu, vyrábět nádherné a vkusné dárky i dekorace z materiálu, který téměř nic nestojí.

Pokud chcete pracovat v klidu a bez obav, doporučujeme nějaký pracovní oděv. Zkuste zapátrat ve svém či pánském šatníku, a pokud najdete ideálně jednobarevné trička a bezešvé na obou stranách, přineste si jej s sebou. Pomůžeme Vám jej zrecyklovat a budete nadšeni, co si odnesete zpět domů.

Těšíme se na vás

S SEBOU

  • Pracovní oděv
  • Peníze na oběd a nápoje

Tričko – jednobarevné a bezešvé (obyčejné bavlněné, třeba i pánské, různé trhlinky nevadí)

svícny použít ležaté

„Nepotřebné“ cetky a drobnosti. Ačkoli pro Vás budeme mít mnoho materiálu k tvoření, doporučujeme, (není podmínkou) vzít si s sebou vše, co Vám doma již dlouho leží a jsou to takové ty drobnosti, které Vám bylo vždy líto vyhodit, protože „co kdyby náhodou“. Různé krajky, šňůrky, staré záclony, stužky, knoflíčky nebo korálky (ne víc, než jedna taška). Těšitse pak můžete směnnému bazárku, který pro Vás na kurzu uspořádáme. Určitě získáte mnoho inspirace našimi výrobky, které na kurzu nestihnete vyrobit, ale určitě je budete chtít vyrobit doma. Abyste nemuseli pak potřebné věci shánět v obchodech, jednoduše je směníte s ostatními účastníky kurzu.

Přestože budeme mít pro Vás vše, co budete na výrobky, které jsou náplní kurzu, potřebovat, bude se rozvíjet i Vaše fantazie a každý si výrobky zpestří svou vlastní kreativitou. Pak se Vám Vaše cetky nebo drobnosti budou hodit.

Dobrou náladu nenechte doma ?