fbpx

Pojď pracovat k nám!

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici

LEKTOR A VÝTVARNÍK

Otevíráme nový výtvarný ateliér tentokrát na Praze 5 a rozšiřujeme náš tým. Pokud jste profesionální výtvarník, umělec, ilustrátor, kreativec a nadšenec své dovednosti sdílet, pak potřebujeme právě Vás.

Hledáme nejen profesionální praktiky pro výuku výtvarných a designerských technik, ale také teoretiky v oblasti koučingu a psychologie pro kurzy rozvoje kreativity.

Dáváme příležitost všem zkušeným výtvarníkům realizovat vlastní plány a rozvíjet osobní zkušenosti, poněvadž programy jednotlivých kurzů připravujeme velice pečlivě s každým výtvarníkem individuálně. Kombinujeme tak naší letitou zkušenost v oblasti umění a vzdělávání s profesionálními zkušenostmi lektorů a výtvarníků.

Výuka v novém ateliéru bude probíhat každý všední den i o víkendech až do večerních hodin. Spolupráci vítáme s každým, pokud má co nabídnout a je to zajímavá osobnost s přátelským přístupem. Je jedno, zda půjde o spolupráci na pár hodin týdně nebo na několik dní v týdnu. Uplatnění u nás najdou všichni, kdo posílí náš tým v profesionální rovině.

Našich lektorů si velmi vážíme. Jsme otevřeni a podněcujeme diskuze i aktivity vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Naše motto: nikdy svou práci nebudeš dělat dost dobře, pokud pro ni nejsi zapálen. Vášeň je vnitřním palivem a vede k naplnění snů.  Snažíme se plnit sny nejen našich zákazníků, ale i lektorů, kteří jim mají být tou nejlepší inspirací.

Pro přijímací řízení nám pošlete Vaše profesní i osobní CV, portfolio prací nebo odkaz na Vaše práce a zkuste přidat i krátký motivační dopis.

Budeme se těšit na nový kolektiv, plný života a inspirace. Vstupte s námi do další desetiletky v novém kabátku. 🙂 Jako firma se vyvíjíme a před koncem roku vystoupíme i s novým portálem o umění. Buďte u toho s námi a realizujte se více.

Veškeré materiály zasílejte na administrativa@ateliermozaika.cz

Ateliér Mozaika