Pojď pracovat k nám!

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici

LEKTOR A VÝTVARNÍK

Otevíráme nový výtvarný ateliér tentokrát na Praze 5 a rozšiřujeme náš tým. Pokud jste profesionální výtvarník, umělec, ilustrátor, kreativec a nadšenec své dovednosti sdílet, pak potřebujeme právě Vás.

Hledáme nejen profesionální praktiky pro výuku výtvarných a designerských technik, ale také teoretiky v oblasti koučingu a psychologie pro kurzy rozvoje kreativity.

Dáváme příležitost všem zkušeným výtvarníkům realizovat vlastní plány a rozvíjet osobní zkušenosti, poněvadž programy jednotlivých kurzů připravujeme velice pečlivě s každým výtvarníkem individuálně. Kombinujeme tak naší letitou zkušenost v oblasti umění a vzdělávání s profesionálními zkušenostmi lektorů a výtvarníků.

Výuka v novém ateliéru bude probíhat každý všední den i o víkendech až do večerních hodin. Spolupráci vítáme s každým, pokud má co nabídnout a je to zajímavá osobnost s přátelským přístupem. Je jedno, zda půjde o spolupráci na pár hodin týdně nebo na několik dní v týdnu. Uplatnění u nás najdou všichni, kdo posílí náš tým v profesionální rovině.

Našich lektorů si velmi vážíme. Jsme otevřeni a podněcujeme diskuze i aktivity vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Naše motto: nikdy svou práci nebudeš dělat dost dobře, pokud pro ni nejsi zapálen. Vášeň je vnitřním palivem a vede k naplnění snů.  Snažíme se plnit sny nejen našich zákazníků, ale i lektorů, kteří jim mají být tou nejlepší inspirací.

Pro přijímací řízení nám pošlete Vaše profesní i osobní CV, portfolio prací nebo odkaz na Vaše práce a zkuste přidat i krátký motivační dopis.

Budeme se těšit na nový kolektiv, plný života a inspirace. Vstupte s námi do další desetiletky v novém kabátku. 🙂 Jako firma se vyvíjíme a před koncem roku vystoupíme i s novým portálem o umění. Buďte u toho s námi a realizujte se více.

Veškeré materiály zasílejte na info@ateliermozaika.cz

Ateliér Mozaika

WEBMASTER MOZAIKA / MARKETING manager

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici webmastera v naší malé, ale dynamické firmě, která téměř 20 let působí v oblasti volnočasových kurzů pro širokou veřejnost se zaměřením na výtvarné umění.

Jsi samostatný/á, cílevědomý/á, flexibilní, invenční, rád/a pracuješ v týmu a láká tě umělecké prostředí? Možná hledáme právě Tebe!

Potřebujeme:

–> správa Google Ads, Facebook BM, Instagram – propagace, příspěvky, události (reklama na sociálních sítích; praxe min. 2 roky), YouTube

–> grafické úpravy obrázků, bannerů apod., tvorba a úpravy videí, úprava obrázků do různých formátů pro tisk (pro přípravu předloh)

–> navazování pixelu na nový web, ověřování domén (povědomí o tom, co je doména, hosting, dns atp.)

–> znalosti HTML/CSS – Fronted editor – WordPress – E-commerce, Wix, Shoptet, schopnost práce s weby prezentujícími online výuku (Teachable)

–> tvorba (formální nikoli obsahová), distribuce a vyhodnocování newsletterů

–> práce v Google Workspace nebo na podobné platformě (Google Meet – tvorba a koordinace videokonferencí pro potřeby distanční výuky)

–> zkušenosti s připojováním platební brány na web – Stripe, Go-Pay, Comgate …

–> zkušenost s pop-up okny, živými chaty a jejich následné připojování k webu prostřednictvím HTML kódu

–> perfektní orientace v Excelu

–> tvorba kampaní na slevových portálech (Slevomat apod.)

–> AJ slovem i písmem (zejména pro komunikaci s technickou podporou Teachable, FB …)

Nabízíme:

–> práce 3-4 dny v týdnu (s možností časového rozšíření), z toho pouze 1 den v kanceláři, zbytek home-office

–> klouzavá pracovní doba

–> prostor pro realizaci vlastních nápadů a řešení

–> práce v týmu dynamických osobností

–> možnost osobního růstu

Našel/a jsi se v předchozím textu? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na info@ateliermozaika.cz.

Těšíme se na Tebe!