Kniha s DVD

Anotace ke knize:

Kreslení pravou mozkovou hemisférou jsou velmi populární oblíbené kurzy, jejichž zakladatelkou je Američanka Betty Edwards. Její následovnice a jedna z prvních lektorek této metody v České republice Pavla Macháčková vydává knihu Portrét krok za krokem aneb tajemství obyčejné tužky.

Tato kniha je podrobným průvodcem pro všechny, kdo se chtějí naučit kreslit. Většina knih s podobnou tématikou je pro začátečníky velmi náročná a to nejen doporučovanými technikami, ale i způsobem výkladu a ve většině případů zájemce od kreslení odradí již po prvních kapitolách. Pavla Macháčková na rozdíl od jiných knih v té své působí především na oblasti pravé poloviny mozku. Vzhledem k tomu, že psané a mluvené slovo je levomozková aktivita, textů v její knize najdete minimum a pokud jich pro výklad bylo použito, vždy jsou v doprovodu kreslené obrázky. Divák v podstatě již při čtení popisu přesně chápe, co a jak má dělat, jelikož informaci získal prostřednictvím vizuálního vjemu. Veškeré ilustrace v této knize jsou navíc reálnou kresbou a vždy ze správného úhlu pohledu. Čtenář v žádném cvičení nebude mít problém autorce a popisované technice porozumět.

Ačkoli je titul Portrét krok za krokem velmi podrobným a srozumitelným návodem, je to první kniha o kreslení, jejíž součástí je i DVD. Celý výklad knihy si můžete tedy poslechnout a zároveň  máte možnost shlédnout film bez jakéhokoli zrychlení kresby tak, jak vede své žáky sama lektorka na svých kurzech kreslení. Knihu i DVD lze použít samostatně.

 Cena knihy s DVD je 539 Kč s DPH. Cena poštovného + balného je 110 Kč. Balíček zasíláme na dobírku.

Na Slovensko zasíláme knihu v ceně 19€. Cena poštovného + balného je pak 7€. Balíček zasíláme na dobírku.

Objednávkový formulář
*Pole jsou povinná
*Jméno
*Příjmení
*Ulice a č.p.
*Město
*PSČ
*Počet kusů
*Email
*Telefonní číslo
Zpráva pro nás
Jméno a příjmení - faktura
Název firmy
Ulice a č.p. - faktura
PSČ - faktura
IČO
DIČ