Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou II
reálná kresba a autoportrét

Tento dvoudenní kurz vychází ze stejné metody kreslení jako první kolo tužkou – základy kresby a portrét dle předlohy. Liší se ale tím, že v rámci tohoto kurzu nepoužíváme žádné papírové předlohy ani fotografie. Kreslíme předměty, objekty a modely ve 3D a tento dvoudenní kurz zakončíme vlastním autoportrétem dle zrcadla.

Pro účast na kurzu Reálná kresba a autoportrét není nutné absolvování žádných předcházejících kurzů. Pokud již však nějaký kurz tužkou u nás máte za sebou, zkušenosti se projeví i na výsledku Vašich dalších obrázků.

Získat dovednost kreslení bylo vždy považováno za obtížné a zatížené názorem, že se jedná o nadprůměrnou schopnost.“ Což už ale v moderní společnosti neplatí a Ateliér Mozaika je toho mnoholetým důkazem. My už dávno víme, že lidský mozek má obrovský potenciál a práce s levou a pravou hemisférou je pro naše lektory zcela běžným způsobem výuky.

U nás platí pravidlo: „Není špatného žáka, když je dobrý lektor“ a proto jsme to opět my, kdo na český trh vstupuje s novinkou mezi kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou – Reálná kresba a autoportrét.