Malujeme na plátno – akryl

Vyberte si svůj termín ZDE
Cena kurzu včetně pomůcek: 3700 Kč

„Barvy jsou úsměvem přírody“.  Přijď  se s námi i na nás usmívat po celé dva dny  🙂 a nech se unést barevným světem.

Malování akrylem na plátno je jedna z nejjednodušších technik, kterou zvládne opravdu každý i přesto, že kreslit vůbec neumí. Předlohy jsou k dispozici jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší malíře a o každé předloze i  postupu vždy komunikuješ s naší milou a trpělivou lektorkou, která  tě povede krůček po krůčku.

První den každý krok lektorka  nejen vysvětlí, ale také namaluje na plátno a představí  spoustu zajímavých tipů a triků, jak snadno a rychle dosahovat různých efektů. Snadno a s úsměvem si namaluješ dva obrázky na plátno tak, jak tě lektorka bude provázet.

Druhý den tě  povedeme více k samostatnosti a na konci kurzu zjistíš, že nás už vůbec nepotřebuješ.:-) Vybereš si další dvě předlohy, kterým se budeš  věnovat a  věř nebo ne, ani si nevšimneš, kdy  ses sám sobě stal učitelem 🙂

Na začátku dvoudenního kurzu tě seznámíme nikoli s nudnou, ale velmi záhadnou teorií barev, povíme si vše také o štětcích, abychom se uměli orientovat ve výtvarných potřebách a hlavně, abychom  mohli malovat, kdykoli po tom zatoužíme.

Kurzy jsou vedeny v přátelské atmosféře ve skupince stejně naladěných lidí. Užívat si ho budeš od rána do odpoledne a  na vlastní kůži zažiješ, jak čas letí.

Přihlásit se na semestrální (denní) výuku
    *Jméno
    *Příjmení
    *Email
    *Telefonní číslo
    Datum začátku kurzu