VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Našich zákazníků si velmi vážíme. Chápeme, že cena je důležitým atributem při rozhodování, ale také měřítkem kvality a spolehlivosti. Dbáme na to, aby kvalita našich služeb byla trvalá a vzrůstající.

Čerpejte naplno všechny výhody věrnostního programu:

 • sleva 400 korun na každý další vybraný kurz
 • nákupem kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou v ceně 1990 korun získáváte pokračování tohoto kurzu zcela zdarma, jako poděkování, že jsi si vybral/a kurz právě u nás. Pokračovací kurz pro vás máme připravený formou webinářů. Hodnota webinařů je 3960 korun a zahrnuje celkem 12 lekcí, přičemž každá lekce je v rozsahu 60 – 120 min dle náročnosti cvičení. K dispozici budeš mít webinář – online výuku vždy po celý den. Podmínkou webináře zdarma je účast na víkendovém kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou I., poněvadž tento je jeho pokračováním. Pokud jste již na našem kurzu pravou mozkovou hemisférou byli kdykoli v minulosti a nyní zakoupíte kurz na cokoli jiného z naší nabídky do konce roku v ceně min 1990 korun, budete také přizváni do našich webinářů zdarma.1. díl ZDE
 • rodinné slevy – pro každého dalšího rodinného příslušníka sleva 200 korun
 • jeden den kurzu navíc – víme, jak je těžké doma nerušeně kreslit. Proto můžete využít kterékoli volné neděle u nás na kurzu a věnovat se tvorbě. Ve čtvrtek či pátek před začátkem kurzu je třeba se objednat na adrese info@ateliermozaika.cz.
 • u absolvování těchto kurzů: PHM I, Malba akrylem na plátno, Pastel získává každý účastník zdarma přístup do naší aplikace foto a video návodů – jak se co kreslí a maluje. Každý měsíc přidáváme do aplikace 10 – 20 hodin videonávodů, což je jako byste od nás měli pravidelné kurzy zdarma. Aplikaci spouštíme v listopadu, nárok na ni budou mít všichni, kteří zakoupí výše uvedený kurz již od 1. 8. 2019.
 • u absolvování těchto kurzů: Sketching, Akvarel a Akvarelová ilustrace má zákazník možnost se zdarma zúčastňovat sketchování/malování venku i v kavárnách (minikurzy pořádáme pravidelně každé tři měsíce). Nevyjdete tak nikdy ze cviku, zapojíte se do skupiny stejně naladěných lidí, vytvoříte si okruh nových přátel. Budete mít profesionálního lektora z našeho týmu k dispozici, který vám vždy rád poradí a poskytne konzultaci. Počet kurzů zdarma není nijak limitovaný. Stačí sledovat naše stránky a kdykoli se přihlásit. Rezervace míst je nutná.

Usilovně pracujeme také na dalších projektech. Chystáme velké překvapení – kromě zcela nového interaktivního webu, kde se žádný účastník našich kurzů nudit nebude, vystoupíme také s několikatýdenním programem Konec řečí, jde se na to! ? Jedná se o transformační on-line kurz – průvodce ke svému tvůrčímu potenciálu. Předběžná cena kurzu je 2800,- pro veřejnost. A protože jste to Vy, naši zákazníci, kteří nás vedete k další tvůrčí činnosti, bude pro Vás kurz za symbolickou cenu cca 390,-  korun. To se týká všech našich zákazníků v celé historii Ateliéru Mozaika. Žádat o sníženou cenu můžete tedy kdykoli zpětně. Ušetříte cca 2400,-.

Slova zakladatelky Ateliéru Mozaika:

Děkuji všem našim zákazníkům, kteří se svěřili do našich rukou a díky nimž jsem se již mnohokrát vydala na cestu nových zkušeností a poznání. Protože pro Vás stále chceme být tou nejlepší volbou, kromě lektorování a vedení našeho ateliéru, stále hledám a zkouším nové cesty. Příkladem toho je kniha Portrét krok za krokem s DVD, vývoj aplikace s návody a jejich tvorba, výroba on-line kurzů a mnoho dalšího. Je za tím vším obrovský kus práce, minimálně spánku, a vůbec nevím, jak jsem to všechno zvládla a stihla ještě „odrodit“ dvě děti. ? Všechny tyto zkušenosti mne stále obohacují, a proto se o ně ráda podělím v rámci našich služeb. Některé činnosti však byly i letité projekty, na kterých se podílel kolektiv dalších lidí, a proto jsme u nich stanovili alespoň symbolickou cenu. Přeji Vám, ať je Vám vše k maximálnímu užitku a otevřeným zdrojem inspirace.“

Krásné prožitky na cestě k Vašemu vnitřnímu umělci.

Pavla Macháčková

Věrnostní program je určen pouze pro zákazníky, kteří platbu provedli přes náš účet, nikoli přes účet jiného zprostředkovatele.

CO VÁS ČEKÁ NA KURZU:

 • Setkáte se se stejně naladěnými lidmi
 • Pečovat o vás budou laskaví a milí lektoři
 • Víkend v přátelské a tvůrčí atmosféře
 • Odnesete si několik krásných obrázků
 • Každý další obrázek bude ještě krásnější

STÁT SE MŮŽE POUZE:

 • Naučíte se krásně kreslit, budete z toho mít velkou radost a bude vám to stačit
 • Kurz vás naplní nebo zcela pohltí a posune velkým směrem
 • Zjistíte, že máte další dary – talent