AKVARELOVÁ ILUSTRACE
(víkendový kurz) 

Cena kurzu včetně pomůcek: 2490 Kč

Termíny kurzu SOBOTA a NEDĚLE oba dny 9:45 – 16:00 

Pro účast na tomto kurzu je třeba absolvovat kurz „Tajemství akvarelové malby“, nebo se přihlásit na semestrální výuku (Akvarel a akvarelová ilustrace), kde vysvětlujeme i techniku akvarelu jako takovou. 

Ilustrace je taková doprovodná kresba k textům, která jej činí srozumitelnější nebo přitažlivější.  Velmi často se s ní setkáváme v knihách, časopisech, reklamách a podobných oblastech. Ilustrace nemusí být dělána vždy jako velké umění, poněvadž vždy oživí i obyčejné přáníčko, pohled nebo náš deník.

V rámci tohoto kurzu si vyzkoušíte zpracovat několik ilustračních témat od jednoduchých dekoračních motivů po vlastní ilustrační návrh na téma. Ukážeme vám krok po kroku cestu, jak přesáhnout svoje dosavadní schopnosti ve volné tvorbě a po této cestě vás také s laskavostí provedeme. Budete mít radost z objevování svého osobitého stylu.

Ničeho se nebojte, od toho, abyste to zvládli, jsme tu my. 🙂

Na kurz s sebou nepotřebujete nic, kromě vašeho odhodlání.  První krok je nejtěžší, pak už jde vše samo. A u nás je vše radostná zábava.

Akvarelová ilustrace je součástí našeho kurzu akvarelového kurzu v semestrální výuce, poněvadž tam máme k dispozici 10 lekcí po třech hodinách. Do víkendového kurzu Tajemství akvarelové malby bohužel není možné Ilustraci zahrnout, a proto je pro víkendové kurzy vypsaná jako samostatný kurz. V případě zájmu o absolvování víkendového kurzu Ilustrace je zapotřebí mít za sebou kurz Tajemství akvarelové malby, poněvadž již budeme předpokládat, že techniku akvarelu máte za sebou.

Zákazníci všech našich kurzů akvarelu mají možnost se zdarma zúčastňovat malování akvarelem venku i v kavárnách, které pořádáme pravidelně každé tři měsíce. Nevyjdete tak nikdy ze cviku, zapojíte se do skupiny stejně naladěných lidí, vytvoříte si okruh nových přátel. Budete mít profesionálního lektora z našeho týmu k dispozici, který vám vždy rád poradí a poskytne konzultaci. Počet kurzů zdarma není nijak limitovaný. Stačí sledovat naše stránky a kdykoli se přihlásit. Rezervace míst je nutná.

Navíc od nového roku (možná dříve) od nás získáte zdarma přístup do aplikace s foto a videonávody,  jak se co kreslí a maluje akvarelem. V současné době zaplňujeme kategorie kresba tužkou PMH I a II, Akryl a Pastel. Naší snahou je pomoci všem našim účastníkům v kresbě i malbě v domácím prostředí bez naší osobní účasti, aby snadno pokračovali, v čem jsme společně začali.

Těšíme se na Vás.

Přihlásit se na víkendový kurz
  *Jméno
  *Příjmení
  *Email
  *Telefonní číslo

CO VÁS ČEKÁ:

 • Setkáte se se stejně naladěnými lidmi.
 • Pečovat o vás budou laskaví a milí lektoři.
 • Strávíte svůj čas v přátelské atmosféře.
 • Odnesete si domů nádherné obrázky. 
 • Již první obrázek bude krásný. 
 • Každý další obrázek bude ještě krásnější.
 • Veškeré materiály a pomůcky jsou v ceně.

STÁT SE MŮŽE POUZE:

 • Naučíte se krásně malovat, i přestože jste úplní začátečníci a budete z toho mít velkou radost
 • Ti, co už malovat umí, se posunou na profesionálnější úroveň 
 • Kurz vás naplní nebo zcela pohltí a posune velkým směrem
 • Zjistíte, že máte další dary – talent