Registrační formulář

Kurzy probíhají v sobotu i neděli od 9:45 do 18:45. Kurzy Malujeme na plátno a Tajemství malby akvarelem probíhají v sobotu i v neděli od 9:45 do 16:00.

Na kurz nepotřebujete nic, všechny pomůcky jsou v ceně. Vezměte si s sebou pouze doklad o zaplacení kurzu, peníze na oběd a dobrou náladu. Vzhledem k tomu, že se snažíme najít vždy takové prostory, ve kterých máme možnost občerstvení, včetně teplých nápojů i obědů, žádáme naše zákazníky, aby pokud možno respektovali, že vlastní jídlo a nápoje nejsou úplně vhodné (drobná svačinka nikomu určitě vadit nebude 🙂 ) .

Kurz pastelu – snadno a krásně, Pastelkou moderně a od začátku, Uhel a rudka pro pokročilejší je možné absolvovat v rámci kurzů Kreslení pravou mozkovou hemisférou a to ve všech vypsaných termínech. Na tyto kurzy nevypisujeme termíny zvlášť, abyste nemuseli čekat na to, až se zaplní skupina se stejným zájmem. Vám se lektor bude věnovat jinak a to podle Vašeho zájmu o pokračování. Při registraci je však nutné uvést o jaký kurz máte zájem.

Nevíš kdy a kde? 😕 Klikni ↓

Objednávkový formulář
Výtvarné kurzy
*Pole jsou povinná
*Jméno
*Příjmení
*Telefonní číslo
*Email
*Číslo voucheru
*Platnost voucheru
Heslo voucheru (pro portály: Slevopark, Pepa, ZaMenej)
*Město, kde se kurz koná
*Datum kurzu od:
*do
Poznámka