INFORMACE KE KURZŮM 

Kurz pravou mozkovou hemisférou a Sketching probíhají v sobotu i neděli od 9:45 do 18:45

Kurz pastelkou moderně a od začátku, Kurz pastelu – snadno a krásně a Černobílá elegance – Inverz probíhají v sobotu i neděli od 9:45 do 17:00.

Kurzy Malujeme na plátno a Tajemství malby akvarelem probíhají v sobotu i v neděli od 9:45 do 17:00.

Kurzy Ilustrace postavy a Ilustrace portrétu probíhají v sobotu od 9:45 do 18:45 a v neděli od 9:45 do 17:00.

 

Na kurz nepotřebujete nic, všechny pomůcky jsou v ceně. Vezměte si s sebou pouze doklad o zaplacení kurzu, peníze na oběd a dobrou náladu.

Vzhledem k tomu, že se snažíme najít vždy takové prostory, ve kterých máme možnost občerstvení, včetně teplých nápojů i obědů, žádáme naše zákazníky, aby pokud možno respektovali, že vlastní jídlo a nápoje nejsou úplně vhodné (drobná svačinka nikomu určitě vadit nebude :)).

Kurz Pastelkou moderně a od začátku a Pastelem – snadno a krásně probíhá současně. Stejně tak kurz Akryl a Akvarel probíhá souběžně s jedním lektorem, jelikož je teorie podobná. Dříve jsem měli jeden den Akryl a druhý den Akvarel, po spojení je kurz dvoudenní. Lektor se Vám bude věnovat na základě vybrané techniky a pokročilosti. Při registraci je nutné uvést o jaký kurz máte zájem.

Vyhrazujeme si právo na změnu termínu v případě, že kurz nebude dostatečně zaplněn nebo z jiného závažného důvodu. O případné změně termínu Vás budeme informovat.
Nabízíme možnost náhradního termínu, pokud je omluva z původního termínu s dostatečným předstihem.