*Jelikož MŠMT neumožňuje online kurzy akreditovat, nelze je hradit z prostředků určených na DVPP. Podle našich zkušeností je však možné hradit kurzy z jiných fondů školy. Zeptejte se vašeho zaměstnavatele. 

Pastelem snadno a krásně pro začátečníky

Jemné doteky prstů v prachu zářivých pigmentů neobyčejně krásných pastelů. Stačí vzít do ruky jenom malý kousek a můžeme začít hned tvořit. To je jedna ze skvělých předností této umělecké techniky❤️

Práce s pastely je až dojímavě hravá a člověk snadno zapomene na zbytek světa. Mnoho umělců mluví o pastelech jako o intuitivním nástroji.

My Tě krůček po krůčku provedeme od prvního nesmělého šrafu k uvolněné a především svobodné tvorbě.

S pastely se dá svižně tvořit v plochách anebo jimi můžeme pracovat i na velmi přesných detailech. Můžeme kreslit všechny oblíbené náměty od přírodních scenérií, portrétů, městských zákoutí i zátiší. Tím vším tě v rámci kurzu provedeme a nahlédneme i do abstraktního umění, barevné harmonie či kontrastu.

Online kurz si užiješ ve svém tempu, v klidu a pohodlí svého domova. Společně si nakreslíme 9 obrázků. Získáš zajímavé informace o záhadné teorii barev a jejím užití v praxi.

Přejeme Ti více lásky do života s pastelem❤️

Tento kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé🧠

Kurz s pokročilými technikami pastelů připravujeme.

Všechny lekce jsou připraveny tak, aby tě dovedly k postupnému získání jistoty při práci s pastelem. Zbavíš se strachu, začneš svobodně tvořit a troufneš si obrazy přizpůsobovat své náladě😊

V rámci kurzu nakreslete tyto obrázky

NAŠE PORTFOLIO