pastelem snadno a krásně
denní (semestrální) výuka v Praze

INFO:

Cena: 4 700 Kč
9 lekcí po 3 hodinách
27 hodin výuky (cena za 1 hod. 174 Kč)
Pomůcky, káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

Objednejte si kurz do 20. 10. a získejte jednodenní workshop zcela zdarma.
Tato akce platí jen do naplnění kapacity – doporučujeme neváhat s objednáním.

TERMÍNY:

6. 12.   /   PÁTEK   /  9:00 – 12:00
a pak pravidelně každý pátek 9 týdnů

14. 2. 2020  /   PÁTEK   /  9:00 – 12:00
a pak pravidelně každý pátek 9 týdnů

17. 4. 2020  /   PÁTEK   /  9:00 – 12:00
a pak pravidelně každý pátek 9 týdnů

O TECHNICE:

Malovat anebo kreslit? Víte jaký je v tom rozdíl? 

Malba je výtvarnou technikou, kde se barvy nanáší v ploše a dochází k jejich míchání například vodou či olejem. Naopak kresba se soustředí především na linie a v ploše pak více či méně na stínování.

Pastely jsou výjimečné nejen svým vzhledem, ale také tím, že umožňují obojí. Balancují mezi kresbou a malbou, a navíc práce s nimi je velmi hravá a snadná. Kromě palety barev a vhodného papíru potřebujete už jen vaše prsty.

Vhodné pro začátečníky i pokročilé

Krása pastelu je dostupná i tomu, kdo vůbec kreslit neumí. Volbou vhodné předlohy vám pomůžeme tvořit krásné obrazy přírodních scenérií. Na své si ovšem přijdou i tací, kteří již s kresbou zkušenosti mají, poněvadž to ve vás z prvních obrázků rozpoznáme a povedeme vás k lepším výsledkům.

Vyzkoušíte si rozdíl mezi suchými a olejovými pastely v kvalitní umělecké řadě. Budete mít příležitost pracovat s různými druhy papíru a dozvíte se vše, co byste o pastelech měli vědět.

Pro výuku nepoužíváme cenově nejlevnější materiály typu „škola“, čímž se naše kurzy mohou cenově od ostatních lišit. Klademe důraz především na kvalitu.

Jako bonus a v závislosti na tempu každého jednotlivce, můžete mít také příležitost vyzkoušet si kombinovanou techniku olejového pastelu s akvarelovými barvami, kdy olej vodu odpuzuje a vznikají tak zajímavé efekty či kombinaci pastelu s terpentýnem, kdy obrázkům dodáváme charakter. A víte co? Nechte se taky trochu překvapit. 🙂