KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISÉFROU
roční studium v Praze

pmh celorocni

INFO:

Cena: 300 Kč za dvě hodiny (150 Kč/h), platbu za rok je možné rozdělit do dvou splátek
Pomůcky, káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

V případě zájmu uveďte Vaše časové preference a požadavky i to, ve kterých dnech by se vám to nejvíce hodilo.

O TECHNICE:

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou je velmi oblíbený u široké veřejnosti a náš ateliér byl průkopníkem této metody u nás v ČR již před patnácti lety. Tato metoda si našla své místo  nejen u široké veřejnosti, ale i u mnohých profesionálů a výtvarníků, kteří ji zahrnuli do konceptů své výuky. Náš ateliér Mozaika učí kreslení pravou mozkovou hemisférou v cca padesáti městech republiky a volně na něj navazují všechny naše ostatní kurzy například pastelkou, pastelem, akrylem na plátno, malba akvarelem a sketching. Obsah kurzu Kreslení pravou mozkovou hemisférou v ateliéru Jinonická Praha 5 s návazností na ostatní techniky je koncipován na celý rok a je rozdělen do čtyř semestrů.

Tvůrčí činnosti jsou nám lidem přirozeně vlastní, mají obohacující účinek na naši psychiku i zdraví a kromě toho si budete odnášet s sebou domů mnoho krásných obrázků.

V našem ateliéru vás povedou umělci, kteří mají za sebou léta vlastní tvůrčí činnosti i lektorské praxe. Jsou to všechno milé bytosti s velkou dávkou empatie a trpělivosti.

Náš nový ateliér se Vám bude líbit. Veškeré pomůcky jsou od nás k dispozici zdarma v umělecké kvalitě. K práci určitě nebude chybět kafíčko, čaj a vždy nějaká dobrota k zakousnutí. Odpočinout si můžete na našich krásných houpačkách. 🙂 Autobus 149 staví pár metrů od našich dveří a nabízí skvělé spojení pro celou Prahu 5 i 6. Rozvrhy domluvíme dle vašeho zájmu buďto v dopoledních, odpoledních nebo večerních hodinách. Možnosti jsou od 10:00 – 12:00, 16:00 – 18:00, 18:00 – 20:00. V případě zájmu uveďte Vaše časové preference a požadavky i to, ve kterých dnech by se vám to nejvíce hodilo.