Rozvrh lekcí 2021

ROZVRH LEKCÍ 2021 

ROZVRH JE PLATNÝ OD DUBNA 2021

❓Chtěli byste si zakoupit náš semestrální kurz ale obáváte se, že díky opatřením se kurz nebude konat? Zakoupením našeho kurzu získáváte otevřený voucher a online kurz dle vlastního výběru. Pokud bychom museli termín vašeho kurzu odložit, můžete během vyčkávání kreslit nebo malovat zdarma doma pod naším skvělým vedením.

Ateliér Mozaika je návštěvníkům otevřen téměř denně. V případě, že vás popadne neodbytná touha po exkurzi do hravého a kreativního světa barev, navštivte nás v našem „andělském“ ateliéru. Na adrese Jindřicha Plachty 30, Praha 5, jsme k zastižení v následujících časech a věnujeme se následujícím aktivitám. 

Denní výuka je rozdělena do semestrů vždy po 10 lekcích (1 semestr = 10 lekcí), vstoupit můžete kdykoliv v průběhu semestru. Každý měsíc vypisujeme další nový semestr. Pokud vás zajímá více technik, přihlaste se do více kurzů zároveň.

Pokud se Vám u nás bude líbit a my věříme, že ano, pak jako poděkování za stálou docházku můžete zdarma docházet na kurz Dějiny umění (VÍCE INFO O KURZU „DĚJINY UMĚNÍ ZDE…) Ty se konají pravidelně každý týden. Za každé dva semestry jakéhokoli kurzu kresby a malby, které máme v nabídce, získáváte semestr kurzu Dějiny umění zdarma. Celkem můžete ušetřit téměř 5000,- korun. U nás přednášky o dějinách vůbec nejsou nudné a zahrnují i komentované návštěvy kulturních památek nebo výstav. 

👉V současné době můžete všechny naše prezenční víkendové kurzy zakoupit i v online variantě, která je obsahově bohatší, můžete se jí věnovat dle vlastních časových možností a preferencí a navíc se k jednotlivým lekcím kdykoli vracet – přístupy jsou doživotní. Pod každým videem naleznete materiály ke stažení včetně předloh a své práce můžete konzultovat s lektorem. U vybraných semestrálních kurzů nabízíme distanční formu výuky, abychom i v této době virtuálního setkávání mohli být s vámi. Čas strávený v izolaci můžete věnovat pilování výtvarných technik a rozvoji uměleckého potenciálu. Přihlaste se na online kurz a připojte se k bezmála 2000 spokojených kurzistů.😊

😊Jestli stálé váháte z nákupem online kurzu, přečtete si recenze našich studentu. Odkaz na recenze naleznete ZDE …

Celovíkendové workshopy … zde

Objednávkový formulář

Přihlásit se na kurz dějin umění - předběžná rezervace
    *Jméno
    *Příjmení
    *Email
    *Telefonní číslo

Objednávky přijímame e-mailem na info@ateliermozaika.cz.

+420 720 153 747  / +420 725 534 523 +420 720 153 507 / +420 724 583 331


Prosím, akceptujte naší pracovní dobu od 10:00 do 18:00 hodin.

NAŠE PORTFOLIO