fbpx

KOUPAČKA U MOŘE A VÝTVARNÝ KURZ V JEDNOM 2020

KYPR

Po velkém úspěchu „koupačky“ opět nabízíme možnost kreslení a malování u moře. Pokud se Vám zamlouvá představa aktivně strávené dovolené u moře kde byste se mohli nerušeně věnovat kresbě či malbě, tak neváhejte využít naši nabídku. Tentokrát vypisujeme hned dva termíny, ve dvou destinacích. Můžete sebou vzít i rodinné příslušníky nebo kamarády, kteří se nemusí kurzu zúčastnit. Denně strávíme kreslením nebo malováním zhruba čtyři hodiny (střídavě dopoledne či odpoledne), tedy budete mít čas i na další aktivity.

V říjnu 2020 pojedeme na Kypr, konkrétně jeho severní část. Ubytováni budeme v bungalovech – hotelový komplex Long Beach, s krásnou zahradou a bazénem, který nám poskytne dostatek soukromí a klidu pro relax i malbu a kresbu. Moře s písečnou pláží budeme mít přímo před nosem. V ceně pobytu je obsažen program polopenze s nápoji, ale dá se dokoupit plná penze. Můžeme také navštívit nedaleké městečko Famagusta. 

CENA A TERMÍN ZÁJEZDU

► Termín: 3.10. – 10.10. 2020
► Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji:
14.390 Kč

Možné příplatky (pokud budete cestovat s rodinou)

► Dítě do 6 let na přistýlce: 7.990 Kč

► Dítě od 6 let na přistýlce: 8.990 Kč   

► Dospělá osoba na přistýlce: 13.390 Kč

► Příplatek za plnou penzi: 1.200 Kč/osobu/pobyt

► Příplatek za bungalov v 1. řadě: 500 Kč

CENA VÝTVARNÉHO KURZu

► Kurz pastelu – Snadno a krásně: 2.900 Kč
nebo
► Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace: 2.900 Kč

UBYTOVÁNÍ

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo větších pokojích se dvěma oddělenými místnostmi /ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem/. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, minibarem (za poplatek), varnou konvicí, individuální klimatizací, TV/SAT a terasou. Pokoje v první řadě s přímým výhledem na moře disponují lehátky a slunečníky. 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze obsahuje snídaně a večeře formou bufetu v restauraci s terasou s výhledem na moře. U večeře dva nápoje v ceně  – rozlévané víno nebo pivo, nealkoholický nápoj místní výroby. Rozlévaná voda během jídla.

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž na některých místech s oblázky, s lehátky a slunečníky ZDARMA. Osušky k vyzvednutí na recepci ZDARMA

VYBAVENÍ HOTELU

 • Recepce s barem, směnárnou a menším lobby s wifi připojením zdarma
 • Venkovní bazén s dětskou částí a barem
 • Restaurace
 • Trezor a fén na vyžádání v recepci zdarma
 • Dětský koutek
 • Kratší běžecká dráha 
 • Večer živá hudba

CENA ZAHRNUJE

Leteckou dopravu s mezipřistáním v Antalyi, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, drobné  občerstvení  na palubě, zavazadlo do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování (cca 75 minut) a zpět, ubytování na 7 nocí, polopenze, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pořádající CK proti úpadku.

CENA NEZAHRNUJE

Kurzovné a komplexní cestovní pojištění na cesty do zahraničí. Pojištění je možné objednat za 275 Kč. Obsahuje léčebné výlohy s plněním 3 mil. Kč a také pojištění stornopoplatků v případě nutnosti zrušení cesty ze závažných důvodů. Objednává se s uzavřením cestovní smlouvy.

Poznámka

Při vstupu na Severní Kypr se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců od data příjezdu.

TURECKO

Tento rok jsme byli v Turecku a pro velký úspěch pojedeme v září 2020 opět do této destinace, konkrétně na Egejskou riviéru. Armonia Holiday Village leží přímo na pláži v oblasti Budrumu. I v tomto termínu si můžete sebou vzít rodinné příslušníky nebo kamarády, kteří se nemusí kurzu zúčastnit. A také zde budeme denně kreslit nebo malovat zhruba čtyři hodiny (střídavě dopoledne či odpoledne), abyste měli čas i na další aktivity.

Ubytování i strava jsou na velmi dobré úrovni.  Hotel disponuje krásnou zahradou a bazénem, širokou písečnou pláží s překrásným výhledem na řecký ostrov Kos. Centrum města Turgutreis je vzdáleno 5 km. V ceně pobytu je All-inclusive, takže o vás bude postaráno po všech stránkách.  

CENA A TERMÍN ZÁJEZDU

► Termín: 23.9. – 30.9.2020 
► Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji:
17.990 Kč

Možné příplatky (pokud budete cestovat s rodinou)

► Dítě do 12 let na přistýlce: 7.990 Kč

► Dospělá osoba na přistýlce: 16.890 Kč

► Jednolůžkový pokoj: 22.990 Kč

CENA VÝTVARNÉHO KURZu

► Kurz pastelu – Snadno a krásně: 2.900 Kč
nebo
► Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace: 2.900 Kč

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností jedné přistýlky je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, LCD TV/SAT, minibarem (denně doplňován vodou), koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, fénem, WC, trezorem za poplatek, balkonem nebo terasou. Možnost ubytování v standardním pokoji Large, který je vybaven palandou.

STRAVOVÁNÍ

All-inclusive. Snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack během dne, půlnoční polévka, noční občerstvení, a la carte restaurace turecká nebo rybí (1 x za pobyt zdarma s rezervací), rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně.

PLÁŽ

Písečná pláž s drobnými oblázky, lehátky slunečníky a osušky zdarma, plážový bar.

VYBAVENÍ HOTELU

 • Vstupní hala s recepcí 
 • Wifi zdarma
 • Hlavní restaurace, restaurace ala carte, snack bar a dalších 5 barů
 • Malá nákupní arkáda, kadeřnictví
 • 2 bazény, dětský bazén, menší aguapark, dětské hřistě miniklub
 • Tenisový kurt, stolní tenis minigolf, minifotbal, lázně, fitness
 • Diskotéka

CENA ZAHRNUJE

Leteckou dopravu Praha – Budrum – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, drobné  občerstvení  na palubě, zavazadlo do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování (cca 75 minut) a zpět, ubytování na 7 nocí, polopenze, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pořádající CK proti úpadku.

CENA NEZAHRNUJE

Kurzovné a komplexní cestovní pojištění na cesty do zahraničí. Pojištění je možné objednat za 275 Kč. Obsahuje léčebné výlohy s plněním 3 mil. Kč a také pojištění stornopoplatků v případě nutnosti zrušení cesty ze závažných důvodů. Objednává se s uzavřením cestovní smlouvy.

Aktivity

Pestré animační programy, večerní programy, tenisový kurt, stolní tenis, fitness, minifotbal, šipky, petaque, minigolf, turecké lázně, sauna, masáže za poplatek, potápění za poplatek, vodní sporty na pláži za poplatek..

VÝTVARNÝ KURZ

Co se kurzů týče, můžete vybírat ze dvou možností:

♥ Kurz Pastel – moderně a krásně – Umělecké pastely jsou výjimečné. Balancují mezi kresbou a malbou, a navíc práce s nimi je velmi hravá a snadná. Kromě palety barev a vhodného papíru potřebujete už jen vaše prsty. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 

Cena: 2.900 Kč. Více o kurzu a další fotografie ZDE 

♥ Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace – Probuďte v sobě umělce a najděte si svůj individuální styl tvorby. Pokud Vás baví téma ilustrací
a zároveň máte rádi vzdušné malby plné života, bude kurz akvarelové ilustrace přímo pro Vás.
Cena: 2.900 Kč. Více o kurzu a další fotografie ZDE 

Pokud budeme šikovní a zbude čas, můžeme podniknout jednodenní výlet dál od hotelu. Lekci si vynahradíme večerním kreslení při sklence dobrého místního vína ?
Po návratu od moře můžete naplno čerpat všechny výhody našeho věrnostního programu

Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu a budou Vám poskytnuty přímo na místě. ? S sebou potřebujete jen parádní
náladu, chuť kreslit a tvrdé desky ve formátu A3, které budeme potřebovat jako podložku pro kresbu a na hotové výkresy.
Mozaika nebude moci desky zajistit vzhledem k jejich celkové váze. 

Zaujala Vás nabídka? Skvěle, teď už jen stačí provést kontrolu platnosti Vašeho pasu a kontaktovat asistentku Martinu,
jež Vám ráda poskytne další informace k přihlášení a platbě na e-mailové adrese kancl@ateliermozaika.cz či na tel. čísle 725 534 523.