Nejlepší dovolená s MalováníM u vody v České republice

Líbila by se vám představa dovolené u vody, na které bychom se mohli společně věnovat malování? Tuto dovolenou plánujeme v České republice, konkrétně v Jinci, kousek od Dobříše. Budeme spolu objevovat tajemství akvarelu a akvarelové ilustrace nebo pastelu. Záleží pouze na vašem výběru. Nemusíte však cestovat sami. Rodinní příslušníci či kamarádi jsou také vítání, ať už budou mít zájem o účast na kurzu, či nikoliv. Denně strávíme kreslením nebo malováním zhruba čtyři hodiny (střídavě dopoledne či odpoledne), tedy budete mít čas i na další aktivity.

Ubytování budeme mít krásné – v hotelu ERMI, který se nachází kousek od Dobříše. Venkovní bazén obsahuje slanou vodu jako u moře. Toto místo je bohaté na zajímavé výlety, které můžeme ve volném čase uskutečnit, například výlet do CHKO Brdy, na zámek Hořovice, zámek Dobříš, hrady Točník, Žebrák, Karlštejn, Hora v Příbrami, Hornické muzeum v Příbrami nebo nejoblíbenější pěší výlet na vrch Plešivec. Také je možné dojet do vesnice Čenkov, kde se lze koupat v lomu, zastřílet si na střelnici nebo vyzkoušet motokáry v Hořovicích.

CENA A TERMÍN ZÁJEZDU

► Termín:

  1. termín: 26.07. – 02.08.2020  
  2. termín: 09.08. – 14.08.2020

Cena za 7 nocí:

  • Polopenze dospělý: 9.364 Kč
  • Plná penze dospělý: 10.939 Kč
  • Polopenze dítě: 3.930 Kč
  • Plná penze dítě: 4.980 Kč

(*pozn.: Cena nezahrnuje kurzovné.)

VÝTVARNÝ KURZ

Můžete si vybírat ze dvou technik:

► Kurz pastelu – snadno a krásně: 3.509 Kč s DPH

Umělecké pastely jsou výjimečné. Balancují mezi kresbou a malbou, a navíc práce s nimi je velmi hravá a snadná. Kromě palety barev a vhodného papíru potřebujete už jen vaše prsty. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Krása pastelu je dostupná i tomu, kdo vůbec kreslit neumí. Volbou vhodné předlohy vám pomůžeme tvořit krásné obrazy přírodních scenérií. Na své si ovšem přijdou i tací, kteří již s kresbou zkušenosti mají, poněvadž to ve vás z prvních obrázků rozpoznáme a povedeme vás k lepším výsledkům.

Více o kurzu a další fotografie ZDE

► Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace: 3.509 Kč s DPH

Probuďte v sobě umělce a najděte si svůj individuální styl tvorby. Pokud Vás baví téma ilustrací a zároveň máte rádi vzdušné malby plné života, bude kurz akvarelové ilustrace přímo pro Vás. S použitím většího množství vody a speciálního akvarelového papíru docílíte jemného, ale zároveň nepřehlédnutelného efektu, který má své uplatnění v knižních ilustracích, v bytovém designu fashion branži, a v mnoha dalších oborech.

Více o kurzu a další fotografie ZDE.

Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu a budou Vám poskytnuty přímo na místě. S sebou potřebujete jen parádní náladu, chuť kreslit a tvrdé desky ve formátu A3, které budeme potřebovat jako podložku pro kresbu a na hotové výkresy. Výuka je delší než víkendový kurz o 6 hodin. Po návratu od moře můžete naplno čerpat všechny výhody našeho věrnostního programu.

Zaujala Vás nabídka? Skvěle, teď už jen stačí kontaktovat asistentku Martinu, jež Vám ráda poskytne další informace k přihlášení a platbě na e-mailové adrese kancl@ateliermozaika.cz či na tel. čísle 725 534 523. Nebo vyplnit formulář dole.

Nezávazná objednávka

Počet osob: 1