KOUPAČKA U MOŘE A VÝTVARNÝ KURZ V JEDNOM

Jak se Vám líbí představa aktivně strávené dovolené u moře, kde byste se mohli nerušeně věnovat kresbě či malbě za doprovodu bouřlivého šumění vln? Nás doslova nadchla, a proto přicházíme s nabídkou šitou přímo na míru nám, kreativním duším. ? Nemusíte však cestovat sami. Rodinní příslušníci či kamarádi jsou také vítání, ať už budou mít zájem o účast na kurzu, či nikoliv. Denně strávíme kreslením nebo malováním zhruba čtyři hodiny (střídavě dopoledne či odpoledne), tedy budete mít čas i na další aktivity.

Aktuálně jsou volné pokoje pro dva, kdy můžete jet sami a přidat se k účastnicím kurzu, které jedou též solo. 🙂 

Dle místních informací se až do konce října můžeme těšit stále krásnému slunnému počasí a teplému moři.

Ubytování budeme mít krásné – v hotelu ADORA Boutique, který se nachází co by kamenem dohodil od písečné pláže s průzračnou vodou. Budeme mít spoustu soukromí, jelikož jako jeden z mála tureckých hotelů je tento na „samotce“. Co se týče pobytu, v ceně je obsažen program all inlusive, takže nebudeme mít žádné starosti se stravováním. Nicméně to nám nebrání sem tam navštívit jeden z trhů, kde seženeme suvenýry a skvělé turecké speciality.  🙂

CENA A TERMÍN ZÁJEZDU

► Termín: 29.9. – 6.10.2019 
► Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji:
13.790 Kč

Možné příplatky (pokud budete cestovat s rodinou)
► Dítě na přistýlce: 6.990 Kč
► Dospělá osoba na přistýlce: 12.790 Kč
► Příplatek na jednolůžkový pokoj: 2.500 Kč

CENA VÝTVARNÉHO KURZu

► Kurz kresby pravou mozkovou hemisférou I: 2.400 Kč
nebo
► Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace: 2.600 Kč

UBYTOVÁNÍ

Ubytovaní je v přízemních bungalovech po rekonstrukci. Pokoje jsou jednoduché a menší, většinou dvoulůžkové a několik  větších s možností až 2 přistýlek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a  WC, klimatizaci, TV/SAT a  terasu.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře probíhají formou bufetu. Můžete se těšit i na odpolední kávu se zákuskem, či půlnoční polévku. Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby jsou podávány v časech  10:00 – 22:00. Za poplatek je možné objednat si např. espresso či značkové nápoje.

PLÁŽ

Pláž je písčitá, s lehátky a slunečníky zdarma. Krásné západy slunce lákají k delší procházce po pláži nebo také k fotografování či malování. Můžete mít  štěstí a potkat mořskou želvu  nebo malá želvátka, která se snaží dostat do moře.  ?

VYBAVENÍ HOTELU

  • Recepce
  • Wi-Fi ve společných prostorách a částečně i na pokojích
  • Restaurace s barem a automaty na horké nápoje
  • Bar u bazénu, také s automaty na nápoje
  • Dětský koutek

CENA ZAHRNUJE

leteckou dopravu Praha – Antalya – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, drobné  občerstvení  na palubě, zavazadlo do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování (cca 75 minut) a zpět, ubytování na 7 nocí, stravu all inclusive, služby česky mluvícího  delegáta, pojištění pořádající CK Afrodita proti úpadku.

CENA NEZAHRNUJE

kurzovné a komplexní cestovní pojištění na cesty do zahraničí. Pojištění je možné objednat za 275 Kč. Obsahuje léčebné výlohy s plněním 3 mil. Kč a také pojištění stornopoplatků v případě nutnosti zrušení cesty ze závažných důvodů. Objednává se s uzavřením cestovní smlouvy.

BONUS

Můžete se těšit na půldenní výlet do antického městečka Side zdarma a večerní přednášku o kreativitě, kterou povede přímo majitelka Atelieru Mozaika.

VÝTVARNÝ KURZ

Co se kurzů týče, můžete vybírat ze dvou možností:

♥ Kurz kresby pravou mozkovou hemisférou I – Přesvědčte se o tom, že kreativita není talent, ale způsob myšlení. I úplný začátečník objeví s pomocí našeho zkušeného lektora své skryté schopnosti kreslit. Na druhou stranu ti, kteří se kresbě již nějakou dobu věnují, také nepřijdou zkrátka. Zdokonalíte se v realistické kresbě tužkou, načerpáte spoustu energie a jako suvenýr si domů odvezete krásné obrázky. V případě, že jste u nás již absolvovali kurz kresby pro začátečníky, lze se přihlásit i na verzi pro pokročilé. Cena: 2400 Kč. Více o kurzu a další fotografie ZDE 

♥ Kurz akvarelu a akvarelové ilustrace – Probuďte v sobě umělce a najděte si svůj individuální styl tvorby. Pokud Vás baví téma ilustrací
a zároveň máte rádi vzdušné malby plné života, bude kurz akvarelové ilustrace přímo pro Vás. S použitím většího
množství vody a speciálního akvarelového papíru docílíte jemného, ale zároveň nepřehlédnutelného efektu, který má své uplatnění
v knižních ilustracích, v bytovém designu, fashion branži, a v mnoha dalších oborech. Cena: 2 600 Kč. Více o kurzu a další fotografie ZDE 

Pokud budeme šikovní a zbude čas, můžeme podniknout jednodenní výlet dál od hotelu. Lekci si vynahradíme večerním kreslení při sklence dobrého místního vína. ?
Po návratu od moře můžete naplno čerpat všechny výhody našeho věrnostního programu

Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu a budou Vám poskytnuty přímo na místě. ? S sebou potřebujete jen parádní
náladu, chuť kreslit a tvrdé desky ve formátu A3, které budeme potřebovat jako podložku pro kresbu a na hotové výkresy.
Mozaika nebude moci desky zajistit vzhledem k jejich celkové váze. 

Zaujala Vás nabídka? Skvěle, teď už jen stačí provést kontrolu platnosti Vašeho pasu a kontaktovat asistentku Martinu,
jež Vám ráda poskytne další informace k přihlášení a platbě na e-mailové adrese kancl@ateliermozaika.cz či na tel. čísle 725 534 523.